BIBS Baby Bitie Kousátko hvězdička Blush

Neohodnoceno

První zoubky je prostě boj a ví o tom své každý rodič. S kousátkem BIBS tohle období ale zvládnete snadněji. A ta úleva pro vaše nejmilejší.

BIBS Baby Bitie je kousátko stvořené pro malé ručky a pro zklidnění podrážděných dásní při prořezávání zoubků.

Kousátko různé textury, je lehké a zároveň dostatečně pružné a měkké na to, aby pomohlo ulevit svědivým dásním. BIBS Baby Bitie se vyrábí v nejžádanějších BIBS barvách a je zároveň kousátkem, hračkou i stylovým doplňkem ve výbavičce vašeho děťátka.

Kousátko je vyrobeno z TPU, což je potravinářský bezpečný termoplast, díky kterému je velice pružné a jemně masíruje dásně, aniž na něm zůstávaly stopy po zoubcích.

  • Vyrobeno v Dánsku z bezpečného potravinářského termoplastu.
  • 100% bez BPA, PVC a ftalátů.
  • Testované a certifikované dle EU norem.
  • Čistěte teplou vodou příp. jemným saponátem, sterilizujte opařením
    359 Kč

Popis produktu není dostupný

Kód Kód: 2179
Jméno značky: MUSHIE
Kategorie: Dětem

Mushie silikonové bryndáky jsou navrženy tak, aby udržely vaši droboť při jídle v čistotě a i pohodlí. Hluboká přední kapsa minimalizuje roztroušené drobky a zbytky jídla. Při zašpinění pouze opláchnete pod teplou vodou nebo vložíte do myčky na nádobí. Díky jeho skladnosti ho jednoduše srolujete a vezme kamkoli s sebou. Kromě jeho praktické využitelnosti je i stylový s nadčasovým a elegantním designem.

Jíme a pijeme očima a u dětí je toto pravidlo podtržené několikrát. Mushie kombinuje minimalismus a jemné zemité barvy. Disponuje nadčasovým a elegantním designem. Hrnečky Mushie jsou díky svému tvaru snadno uchopitelné a děti je prostě milují.