BIBS kroužky - blush,woodchuck,ivory

Neohodnoceno

BIBS Loops kroužky jsou ideálním pomocníkem pro každou maminku, skvělou hračkou, ale i krásným doplňkem do výbavy vašeho miminka. 

340 Kč

Navrženo a vyrobeno v Dánsku.

Bezpečný potravinářský polypropylen (PP), 100% bez BPA, PVC a ftalátů.

Lehoučký a zároveň pevný materiál.

Testováno a certifikováno podle EU norem.

Vhodné od narození.

Čistěte teplou vodou příp. jemným saponátem. Sterilizujte ve vroucí vodě, ne v mikrovlnné troubě ani v myčce nádobí.

Velikost: vnější průměr kroužku cca 5,2 cm.

Kód Kód: 2197
Jméno značky: Tikiri
Kategorie: Dětem
Položka byla vyprodána…

Na kolik hraček z vašeho dětství si vzpomenete? Jednu dvě? Možná s tím mnoho rodičů nebude souhlasit a ti další s tím možná souhlasit budou, ale prozatím to obtížně doma nastavují. Děti nepotřebují mít velké množství hraček, naopak. Potřebují mít pár hezkých hraček z kvalitního materiálu, které se stanou oblíbenými parťáky na opravdové hraní. Je rozdíl hrát si a považovat za hraní přehrabování velké kopy hraček. Tuto myšlenku proklamuje i řada psychologů. Z velkého množství hraček jsou děti vlastně nešťastné. A jak už jsem jednou na našem eshopu uvedla, děti jsou rozumnější než my dospěláci. Tento přístup v pořizování rozumného množství hraček je totiž fér i vůči naší planetě.

Hračky Tikiry jsou vyrobeny z přírodní gumy a ručně malované barvami na rostlinné bázi. Ideální parťák na prořezávání prvních zoubků. Jedinečná chuť přírodní gumy je u dětí velmi oblíbená.