Bryndák MUSHIE Planets

Nedokážeme zajistit aby vaše děti nevymalovaly nedělním obědem zeď u jídelního stolu, ale horní díl oblečení s bryndákem od MUSHIE bude cajk. Mushie silikonové bryndáky jsou navrženy tak, aby udržely vaši droboť při jídle v čistotě a i pohodlí. Hluboká přední kapsa minimalizuje roztroušené drobky a zbytky jídla. Při zašpinění pouze opláchnete pod teplou vodou nebo vložíte do myčky na nádobí. Díky jeho skladnosti ho jednoduše srolujete a vezme kamkoli s sebou. Kromě jeho praktické využitelnosti je i stylový s nadčasovým a elegantním designem.

359 Kč

Bližší informace:

  • Vyrobeno z potravinářského silikonu, bez BPA, PVC a ftalátů
  • Jednoduché, bezpečné a nastavitelné zapínání
  • Hluboká přední kapsa na zachycování zbytků jídla a drobků
  • Dostatečně pevný, aby při použití držel svůj tvar, a zároveň flexibilní na srolování a přenášení
  • Bryndáček neabsorbuje vodu a snadno se udržuje

Údržba: Umyjte teplou vodou s přírodním prostředkem na nádobí a důkladně opláchněte. Bryndák je vhodný i do myčky.

Kód Kód: 1031
Jméno značky: MUSHIE
Kategorie: Dětem
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Mushie silikonové bryndáky jsou navrženy tak, aby udržely vaši droboť při jídle v čistotě a i pohodlí. Hluboká přední kapsa minimalizuje roztroušené drobky a zbytky jídla. Při zašpinění pouze opláchnete pod teplou vodou nebo vložíte do myčky na nádobí. Díky jeho skladnosti ho jednoduše srolujete a vezme kamkoli s sebou. Kromě jeho praktické využitelnosti je i stylový s nadčasovým a elegantním designem.

Jíme a pijeme očima a u dětí je toto pravidlo podtržené několikrát. Mushie kombinuje minimalismus a jemné zemité barvy. Disponuje nadčasovým a elegantním designem. Hrnečky Mushie jsou díky svému tvaru snadno uchopitelné a děti je prostě milují.