Dětská jídelní sada Bambino 1

Krásná designová sada dětského nádobí na každodenní použití. Co mají rády děti? Barvy. A co mají rádi zodpovědní rodiče? Zdraví nezávadné cokoli, k čemu se jejich děti přiblíží a udržitelnost k přírodě. Tato sada je kombinací obojího. Sada dětského nádobí obsahuje misku, talíř, kelímek a lžičku. Ideální velikost pro dětské tlapky. Výrobky EKOBO jsou jako šetrnější alternativa plastu vyrobené ze zbytku bambusu při výrobě párátek a 100% nezávadného A5 melaminu. Neobsahují BPA, PVC, ftaláty, olovo, kadmium ani rtuť. Splňují všechny normy pro styk s potravinami - FDA, LFGB a REACH.

Značku Ekobo založili Boo a Brunov, americko-francouzský pár jako potřebu zdravotně nezávadného a ekologického nádobí pro svou dceru. Nádobí Ekobo je vrobeno z bambusového vlákna v kombinaci s odpadními pilinami z výroby jídelních hůlek a pryskyřicí nezávadnou ve styku s potravinami. Tomuto smart páru se podařilo vytvořit první certifikovanou kolekci bambusového nádobí. Nám to dává smysl a ještě k tomu se nám moc líbí jednoduchý design. Jak jste na tom vy?

569 Kč

Bližší informace:

  • Barva: modrá, limetková, šedá
  • Rozměry: talíř: 18 cm, míska: 15 cm, kelímek: 8 x 7,5 cm, lžička: cca 13,5 cm
  • Lze mýt v myčce, ale pro delší životnost doporučujeme ruční mytí. Nedoporučená mikrovlnná trouba.
Kód Kód: 255
Jméno značky: Ekobo
Kategorie: Dětem
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Vyzkoušejte obaly na jídlo od značky Ekobo. Výrobky EKOBO jsou šetrnější alternativa plastu vyrobené ze zbytků bambusu. Tyto zbytky vznikají při výrobě párátek a 100% nezávadného A5 melaminu. Neobsahují BPA, PVC, ftaláty, olovo, kadmium ani rtuť. Splňují všechny normy pro styk s potravinami - FDA, LFGB a REACH. Ekobo propojují moderní estetiku a lokální řemeslníky, aby udrželi místní řemeslné komunity a zároveň propagovali bambus jako materiál, který je šetrný a prospěšný nejen ekologicky, ale i sociálně. Jen upozorňujeme na to, že box nemá silikonové těsnění, není tedy vhodný na tekuté věci jako jsou polévky apod.