Dětský příbor Bambino White

Neohodnoceno

Krásná designová sada dětských příborů na každodenní použití. A co mají rádi zodpovědní rodiče? Zdraví nezávadné cokoli, k čemu se jejich děti přiblíží a udržitelnost k přírodě. Tato sada je kombinací obojího. Sada dětského nádobí obsahuje lžíci, vidličku a nůž. Ideální velikost pro dětské tlapky. Výrobky EKOBO jsou jako šetrnější alternativa plastu vyrobené ze zbytku bambusu při výrobě párátek a 100% nezávadného A5 melaminu. Neobsahují BPA, PVC, ftaláty, olovo, kadmium ani rtuť. Splňují všechny normy pro styk s potravinami - FDA, LFGB a REACH.

 Značku Ekobo založili Boo a Brunov, americko-francouzský pár, jako potřebu zdravotně nezávadného a ekologického nádobí pro jejich dceru. Nádobí Ekobo je vrobeno z bambusového vlákna v kombinaci s odpadními pilinami z výroby jídelních hůlek a pryskyřicí nezávadnou ve styku s potravinami. Tomuto smart páru se podařilo vytvořit první certifikovanou kolekci bambusového nádobí. Nám to dává smysl a ještě k tomu se nám moc líbí jednoduchý design. Jak jste na tom vy?

195 Kč

Bližší informace:

  • Barva: bílá
  • Rozměry: 18,5 x 4,5 x 3 cm
  • Lze mýt v myčce, ale pro delší životnost doporučujeme ruční mytí. Nepoužívejte v mikrovlnné troubě.
Kód Kód: 257
Jméno značky: Ekobo
Kategorie: Dětem
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Vyzkoušejte obaly na jídlo od značky Ekobo. Výrobky EKOBO jsou šetrnější alternativa plastu vyrobené ze zbytků bambusu. Tyto zbytky vznikají při výrobě párátek a 100% nezávadného A5 melaminu. Neobsahují BPA, PVC, ftaláty, olovo, kadmium ani rtuť. Splňují všechny normy pro styk s potravinami - FDA, LFGB a REACH. Ekobo propojují moderní estetiku a lokální řemeslníky, aby udrželi místní řemeslné komunity a zároveň propagovali bambus jako materiál, který je šetrný a prospěšný nejen ekologicky, ale i sociálně. Jen upozorňujeme na to, že box nemá silikonové těsnění, není tedy vhodný na tekuté věci jako jsou polévky apod.