Dětský tác s přihrádkami Lemon

Krásný designový tác  na dětské dobroty pro každodenní použití.  Co mají rády děti? Barvy. A co mají rádi zodpovědní rodiče? Zdraví nezávadné cokoli, k čemu se jejich děti přiblíží a zároveň šetrnost k planetě. Každý rodič asi ví, jak je občas náročné do svých ratolestí dostat nějaké smysluplné jídlo. My sami s tím u dcery občas bojujeme, ale tenhle tác jí moc baví. Asi tou krásnou barvou, možná těma oddělenýma přihrádkama, kdo ví co se těm našim nejmilejším v těch hlavičkách odehrává.

 

  • Přírodě šetrnější alternativa plastu
  • Vyrobeno z přírodního materiálu
  • Neobsahuje BPA, PVC, ftaláty, olovo, kadmium nebo rtuť
  • Lze mýt v myčce

 

Výrobky EKOBO jsou jako šetrnější alternativa plastu vyrobené ze zbytku bambusu při výrobě párátek a 100% nezávadného A5 melaminu. Neobsahují BPA, PVC, ftaláty, olovo, kadmium ani rtuť. Splňují všechny normy pro styk s potravinami - FDA, LFGB a REACH.

Značku Ekobo založili Boo a Brunov, americko-francouzský pár, jako potřebu zdravotně nezávadného a ekologického nádobí pro její dceru. Nádobí Ekobo je vyrobeno z bambusového vlákna v kombinaci s odpadními pilinami z výroby jídelních hůlek a pryskyřicí nezávadnou ve styku s potravinami. Tomuto smart páru se podařilo vytvořit první certifikovanou kolekci bambusového nádobí. Nám to dává smysl a ještě k tomu se nám moc líbí jednoduchý design. Jak jste na tom vy?

249 Kč

Bližší informace:

  • Barva: žlutá
  • Rozměry: 25 x 23 x 2,5 cm
  • Lze mýt v myčce, ale pro delší životnost doporučujeme ruční mytí. Nepoužívejte v mikrovlnné troubě.

 

Kód Kód: 334
Jméno značky: Ekobo
Kategorie: Dětem
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Vyzkoušejte obaly na jídlo od značky Ekobo. Výrobky EKOBO jsou šetrnější alternativa plastu vyrobené ze zbytků bambusu. Tyto zbytky vznikají při výrobě párátek a 100% nezávadného A5 melaminu. Neobsahují BPA, PVC, ftaláty, olovo, kadmium ani rtuť. Splňují všechny normy pro styk s potravinami - FDA, LFGB a REACH. Ekobo propojují moderní estetiku a lokální řemeslníky, aby udrželi místní řemeslné komunity a zároveň propagovali bambus jako materiál, který je šetrný a prospěšný nejen ekologicky, ale i sociálně. Jen upozorňujeme na to, že box nemá silikonové těsnění, není tedy vhodný na tekuté věci jako jsou polévky apod.