Jack N´Jill zubní kartáček Hroch

Neohodnoceno

První zoubky jsou trápení. Pláčem a nevrlostí když se klubou na svět to začíná a pláčem a nevrlostí když se o ně musíme začít starat to pokračuje. Děti potřebují na tuhle ne příliš oblíbenou činnost parťáčka a my si myslíme, že hroch na zubním kartáčku Jack N´Jill by vám s tím mohl pomoci. Zubní kartáček jak my dospěláci, tak naše děti, používáme několikrát denně. Je tedy potřeba přemýšlet nad tím, aby opravdu splnil službu co má a zároveň byl jako výrobek šetrný k naší přírodě. Jack N´Jill kartáček je vyroben z přírodních materiálů a má rukojeť přizpůsobenou pro dětský úchop. Měkké, rovně zastřižené a zaoblené nylonové štětiny důkladně čistí dětské zoubky i dásně.

Neobsahuje BPA ani ftaláty. Kartáček je plně biologicky rozložitelný už za 90 dní. Nylonové štětiny lze recyklovat. Celý obal je vyroben z recyklovaného papíru a 100% kukuřičného škrobu.

  • Již pro první zoubky dítěte
  • Uzpůsobený pro dětský úchop
  • Pro čištění zubů a dásní zároveň
  • Ze 100% geneticky nemodifikovaného kukuřičného škrobu
  • S nylonovými štětinami
  • Bez BPA a ftalátů
124 Kč

Jack N Jill je australská společnost, které leží na srdci péče o zubní hygienu těch nejmenších. Je ohleduplná vůči přírodě. Obal výrobků i zubní kartáčky jsou 100% biologicky rozložitelné v přírodě, karton z recyklovaného papíru a okénko z 100% kukuřičného škrobu. Zubní pasty jsou čistě přírodní v bio kvalitě.

Kód Kód: 400
Jméno značky: Jack N’ Jill
Kategorie: Dětem
Záruka: 2 roky