MUSHIE Cleo – klip na dudlík Ash

Jak to máte vy s lovením dudlíků ze špinavé země? A to je ještě ta lepší varianta. Největší tragédie všedního dne maminky na mateřské je ztratit dudík. S klipy od MUSHIE už žádný dudlík ani cumlíka neztratíte. Kombinace dřeva a krásných jemných barev, jednoduchý minimalistický design a funkčnost, to jsou Mushie.Barevné silikonové korálky jsou vyrobeny ze 100% potravinářského silikonu, který neobsahuje BPA a ani jiné toxiny. Dřevěné korálky jsou vyrobeny z čistého přírodního dřeva bez jakéhokoliv dalšího chemického ošetření. Kovová část klipu je bez obsahu niklu a olova. Klip se hodí na všechny dudlíky, které mají kroužek příp. jiný otvor na provlečení šňůrky. Jednoduše protáhněte šňůrku přes kroužek dudlíku a vytvořte smyčku. Kovovou sponu připněte na jakoukoliv část oblečení.

390 Kč

Bližší informace:

  • Celková délka klipu - 21 cm
  • Použití: Klip se hodí na všechny dudlíky, které mají kroužek příp. jiný otvor na provlečení šňůrky. Protáhněte šňůrku přes kroužek dudlíku a vytvořte smyčku. Kovovou sponu připněte na jakoukoliv část oblečení. 
  • Údržba: Myjte ručně vodou příp. jemným saponátem, nechte důkladně vyschnout. Nesterilizujte, nemyjte v myčce nádobí nebo v pračce. 
  • Pozor, klip na dudlík není hračka. Před každým použitím pečlivě zkontrolujte celý klip. Pokud zjistíte jakékoli poškození, okamžitě jej přestaňte používat. 
  • Klipy na dudlíky splňují ty nejpřísnější evropské standardy (EN-12586). 
  • Ručně vyrobené v USA.
Kód Kód: 2234
Jméno značky: MUSHIE
Kategorie: Dětem
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Mushie silikonové bryndáky jsou navrženy tak, aby udržely vaši droboť při jídle v čistotě a i pohodlí. Hluboká přední kapsa minimalizuje roztroušené drobky a zbytky jídla. Při zašpinění pouze opláchnete pod teplou vodou nebo vložíte do myčky na nádobí. Díky jeho skladnosti ho jednoduše srolujete a vezme kamkoli s sebou. Kromě jeho praktické využitelnosti je i stylový s nadčasovým a elegantním designem.

Jíme a pijeme očima a u dětí je toto pravidlo podtržené několikrát. Mushie kombinuje minimalismus a jemné zemité barvy. Disponuje nadčasovým a elegantním designem. Hrnečky Mushie jsou díky svému tvaru snadno uchopitelné a děti je prostě milují.