Mushie silikonové prostírání - Lilac Flowers

Mushie vytváří kombinaci minimalismu, jemných zemitých a pastelových barev a čistých linií pocit harmonie. Svým nadčasovým a elegantním designem zpříjemní Mushie produkty každý moment s vašim děťátkem a udělají ho ještě výjimečnějším. Mushie-prémiová designová značka pro nejmenší.

 

Mushie silikonové prostírání/podložka je praktickým doplňkem při stolování vašeho děťátka a krásně doplňuje moderní interiér domácností. Má protiskluzový povrch, chrání stůl před znečištěním. Prostírání jsou navržena  ve stejných vzorech jako Mushie silikonové bryndáčky, tvoří spoludokonalý pár.V kombinaci s Mushie dětským nádobím bude krmení potěšením pro vás i vaše děťátko. Jednoduše stylové a originální.

 

-100% potravinářský silikon, bez BPA, PVC a ftalátů.

-Protiskluzový povrch, neabsorbuje vodu.

-Snadné čištění.

 

Údržba: Umyjte teplouvodou, případně saponátem a důkladně opláchněte.Vhodné do myčky nádobí.

 

Rozměry: 46x 23 cm

390 Kč

Popis produktu není dostupný

Kód Kód: 1699
Jméno značky: MUSHIE
Kategorie: Dětem
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Mushie silikonové bryndáky jsou navrženy tak, aby udržely vaši droboť při jídle v čistotě a i pohodlí. Hluboká přední kapsa minimalizuje roztroušené drobky a zbytky jídla. Při zašpinění pouze opláchnete pod teplou vodou nebo vložíte do myčky na nádobí. Díky jeho skladnosti ho jednoduše srolujete a vezme kamkoli s sebou. Kromě jeho praktické využitelnosti je i stylový s nadčasovým a elegantním designem.

Jíme a pijeme očima a u dětí je toto pravidlo podtržené několikrát. Mushie kombinuje minimalismus a jemné zemité barvy. Disponuje nadčasovým a elegantním designem. Hrnečky Mushie jsou díky svému tvaru snadno uchopitelné a děti je prostě milují.