Plnitelná kapsička DOMKY princezna

Používáte často kapsičky pro své děti? Je to velmi praktické na podávání, skladné na cesty a děti milují si s kapsičkou pohrávat po tom co si naplní svůj malý břich. Jako máma jsem to měla stejně. Po čase mi ale začalo vadit, že servíruju polotovar, který neprošel mým kulinářským procesem v kuchyni a ještě více mi drásalo svědomí to množství vyhozených jednorázových obalů. Kapsičky Domky jsou skvělým řešením pro ty, kteří to mají stejně. Naplnit jí můžete v podstatě čímkoli co má vaše droboť ráda - ovocným pyré, zeleninovou směsí, masovou směsí, nebo jogurtem a dalšími mléčnými výrobky. Kapsičky se výborně hodí pro první příkrmy miminek stejně jako pro svačinky větších dětí, do školky, školy nebo na výlety. Na pískovišti budete nepřehlédnutelní a originální.

 

Dají se také naplnit a dát do mrazáku pro přípravu letních osvěžení. Objem je 140 ml, uzamykatelná je na 2 zipy a má velký uzávěr. Jde o jedinou kapsičku s českým designem. Pokud si objednáte více kapsiček, oblíbené pyré ze sezónního ovoce můžete mít připravené v mrazáku. Kapsička s medvídkem je ručně malovaná a psaná, jde o originální grafické dílo. Na kapsičku pasuje šroubovací lžička. Mýt můžete kartáčkem na lahve, nebo v myčce. Ohřát ji můžete ve vodní lázni.

75 Kč

A jaký je příběh kapsiček Domky a jeho inspirativní maminky Moniky?

Na začátku byl roční Dominik a jeho máma, která hledala, kde by našla něco jako vymyvatelné kapsičky. Aby si je naplnila, čím chce, synovi je dala venku na procházce a potom jí nemusela vyhazovat, ale umyla a znovu použila. A proto vznikly plnitelné kapsičky „Domky“. Dominika nakreslila šestiletá kamarádka Laura a plnitelné kapsičky dnes mohou používat všechny maminky a jejich prcci. Kapsičky, které můžete naplnit přesnídávkou, jogurtem nebo rozmixovaným pyré připraveným doma nebo koupeným v obchodě. Tak dáte svým dětem přesně to, co chcete, aby jedli, víte, že jedí zdravě a dobře, a to způsobem, který se jim líbí a baví je! Kapsičky se výborně hodí pro první příkrmy miminek stejně jako pro svačinky větších dětí, do školky, školy nebo na výlety. Postupně k jedné malované kapsičce přibylo několik nových designů, které vznikají v Jihlavě a tisk potom na Moravě. Sortiment rozšířili i o silikonové kapsičky pro maminky, které plní častěji. Silikonové kapsičky jsou bytelné a jdou vyvařit a ohřát v mikrovlnné troubě. Na všechny naše kapsičky pasují stejné uzávěry, šroubovací lžičky a náustky proti vylití. Všechny doplňky pasují i na většinu jednorázových kapsiček. Co si naplním, to si sním! Kapsičky prostě usnadňují maminkám každodenní život a přípravu svačin pro děti od prvních příkrmů až do školních lavic.

Kód Kód: 1199
Jméno značky: Domky
Kategorie: Dětem
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Jednorázové pytlíky už jsou minulostí. Ideální pomocník, když se vám nechce tahat s krabičkou, jsou kapsy na svačinu od DOMKY. Menší kapsa je vhodná na menší svačinu. Ovoce, křupky, nebo buchtu.  Dva zipy chrání před vytečením tekutějšího obsahu.

Kapsu myjte v ruce, nedoporučujeme dávat do myčky.