Kakaový prášek plnotučný holandského typu, 150 g

79 Kč

Kakaový prášek zpracovaný tzv. holandským procesem, tedy alkalizací, která kakao zbaví kyselosti, zlepší jeho rozpustnost a ztmaví barvu.

Pro svůj plný obsah kakaového másla - celých 20-22 %, což je u kakaového prášku druhý nejvyšší stupeň - osloví i náročné cukráře a milovníky kakaa. Je vhodný k přípravě skutečně kakaových nápojů, na vaření i pečení. Díky tmavé barvě těsto dobře obarví a neobsahuje žádný přidaný cukr.

Výběrové kakao v bio kvalitě, obchodované dle pravidel fair trade a s minimálním obsahem kadmia. Tři podmínky, které jsme od našeho kakaa vyžadovali, abychom ho byli ochotni nabídnout jako skutečně to nejlepší. Minimální obsah kadmia, které je jinak v kakau často přítomné, ho určuje i k přímé spotřebě bez dalších úprav.

Kakaové boby, ze kterých je toto kakao vyrobeno, vypěstovali hlavně drobní farmáři ze sdružení COOPROAGRO a FUNDOPO v Dominikánské republice dle pravidel Fairtrade a ekologického zemědělství. Sazenice nových stromů si pěstují sami ve speciální zahradě a dále je rozváží na jednotlivé farmy.

Kód Kód: 1178
Kategorie: Fair Trade

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: