Zotter francouzský bílý nugát

Neohodnoceno
85 Kč

Hmotnost: 70 g.
Kdo chce vyrábět francouzský nugát z Montélimaru, musí již být na vrcholu kulinářského umění. Je to mistrovský kousek, oslava cukrářského umění a života. Ve sladkém sněhu domácího mandlového nugátu najdete nasekané pistácie lískové oříšky. To vše zalité v tmavé Fair Trade hořké čokoládě se 60 % kakaa.

Složení: surový třtinový cukr, kakaové máslo, kakaová hmota, pistácie (9%), lískové ořechy (7 %), med, sušené plnotučné mléko, vaječný bílek (3 %), máslo, sušená syrovátka, jodidovaná sůl, třtinový cukr, emulgátor sójový lecitin, vanilka, skořice, mandle, zázvor. Může obsahovat stopy ořechů a sezamu. Bez lepku.
Podíl kakaa: min. 60 %. Podíl Fair Trade složek: 59 %.

Josef Zotter patří mezi ty nejlepší výrobce čokolád na světě. Byl to také on, kdo představil světu ručně dělané čokolády a dokázal spojit kvalitu, pestrost i udržitelnost s uměním a humorem. Suroviny nakupuje přímo u pěstitelů a je jediným velkým výrobcem čokolády v Evropě, který skutečně dostál svému heslu "od kakaového bobu až do tabulky čokolády". Od pražení kakaových bobů, přes jejich další zpracování až do podoby čokolád nejrůznějších chutí, vůní a barev, se vše děje pod jednou střechou čokoládovny Zotter. Veškeré suroviny, které Zotter používá, pochází z ekologického zemědělství a jsou-li tak dostupné, také Fair Trade.
Originální kreslené obaly pochází z rukou Zotterova dřívějšího spolužáka, výtvarníka Andrease H. Gratze, který ty úplně první kresby načrtl Josefovi na papírový ubrousek v restauraci.

Kód Kód: 1124
Jméno značky: Zotter
Kategorie: Fair Trade
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Josef Zotter patří mezi nejlepší výrobce čokolád na světě, který představil světu ručně dělané čokolády a dokázal spojit kvalitu, pestrost i udržitelnost s uměním a humorem. Suroviny nakupuje přímo u pěstitelů a je jediným velkým výrobcem čokolády v Evropě, který skutečně dostál svému heslu "od kakaového bobu až do tabulky čokolády". Veškeré suroviny, pochází z ekologického zemědělství a jsou obchodovány dle pravidel Fair Trade.
Originální kreslené obaly výtvarníka Andrease H. Gratze.