Zotter Rum - švestky - marcipán

Neohodnoceno

Extra tmavá mléčná čokoláda plněná Marcipánem (15%) a švestkami v rumu (11%). Obsahuje alkohol.

85 Kč

Extra tmavá mléčná čokoláda plněná Marcipánem (15%) a švestkami v rumu (11%). Složení: kakaová hmota, třtinový cukr, marcipán, mandle, sušené švestky, glukózový sirup, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, pálenka, rum, máslo, karamelový prášek, sůl, odstředěné sušené mléko, Emulgátor: sójový lecitin, sušená syrovátka, vanilkový prášek, květy růží, citrónový prášek, skořice. Může obsahovat stopy ořechů, vajec a sezamu. Podíl kakaa: 60 %. Bez lepku. Obsahuje alkohol.

Hmotnost: 70 g

Josef Zotter patří mezi ty nejlepší výrobce čokolád na světě. Byl to také on, kdo představil světu ručně dělané čokolády a dokázal spojit kvalitu, pestrost i udržitelnost s uměním a humorem. Suroviny nakupuje přímo u pěstitelů a je jediným velkým výrobcem čokolády v Evropě, který skutečně dostál svému heslu "od kakaového bobu až do tabulky čokolády". Od pražení kakaových bobů, přes jejich další zpracování až do podoby čokolád nejrůznějších chutí, vůní a barev, se vše děje pod jednou střechou čokoládovny Zotter. Veškeré suroviny, které Zotter používá, pochází z ekologického zemědělství a jsou-li tak dostupné, také Fair Trade.
Originální kreslené obaly pochází z rukou Zotterova dřívějšího spolužáka, výtvarníka Andrease H. Gratze, který ty úplně první kresby načrtl Josefovi na papírový ubrousek v restauraci.

Kód Kód: 1133
Jméno značky: Zotter
Kategorie: Fair Trade
Záruka: 2 roky

Josef Zotter patří mezi nejlepší výrobce čokolád na světě, který představil světu ručně dělané čokolády a dokázal spojit kvalitu, pestrost i udržitelnost s uměním a humorem. Suroviny nakupuje přímo u pěstitelů a je jediným velkým výrobcem čokolády v Evropě, který skutečně dostál svému heslu "od kakaového bobu až do tabulky čokolády". Veškeré suroviny, pochází z ekologického zemědělství a jsou obchodovány dle pravidel Fair Trade.
Originální kreslené obaly výtvarníka Andrease H. Gratze.