Bio borůvková čokoláda s borůvkami Zotter, 70 g

Neohodnoceno

Tmavě fialová borůvková čokoláda s intenzivní chutí a skutečnými mrazem sušenými borůvkami. Úžasně barevná a extrémně ovocná s jemnou sladkostí bez barviv, aromat a lepku.

94 Kč

Borůvková čokoláda s kakaovým máslem a kousky sušených borůvek jako nádherný borůvkový zázrak. Tmavě fialová borůvková couverture čokoláda se spoustou mrazem sušených křupavých borůvkových plodů; těch pravých, které skutečně modří. Díky čistému kakaovému máslu bez jakýchkoli náhražek se čokoláda lehce rozpouští na jazyku. Má skvělou borůvkovou chuť, ovocnou, elegantní a jemně sladkou. 

Použité lyofilizované borůvky totiž zajišťují intenzivní chuť borůvek a úžasnou přirozenou barvu. Při sušení mrazem si uchovávají svou vysokou výživovou hodnotu a mohou být použity i v raw stravě. Borůvky se svou senzorickou hodnotou a obsahem cenných živin řadí k nejcennějšímu ovoci a bývají řazeny mezi tzv. superfood.

Obal čokolády je jednoduchý a šetrný - vnější obal je z obyčejného papíru, uvnitř pak čokoládu chrání biologicky rozložitelná plastová fólie. 

Kód Kód: 2208
Jméno značky: Zotter
Kategorie: Fairtrade a bio Čokolády

Josef Zotter patří mezi nejlepší výrobce čokolád na světě, který představil světu ručně dělané čokolády a dokázal spojit kvalitu, pestrost i udržitelnost s uměním a humorem. Suroviny nakupuje přímo u pěstitelů a je jediným velkým výrobcem čokolády v Evropě, který skutečně dostál svému heslu "od kakaového bobu až do tabulky čokolády". Veškeré suroviny, pochází z ekologického zemědělství a jsou obchodovány dle pravidel Fair Trade.
Originální kreslené obaly výtvarníka Andrease H. Gratze.