Bio hořká čokoláda Brandy z dříví, 70 g

Neohodnoceno

Ďábelsky hříšné spojení: čokoláda s alkoholem! Noblesní Bio 70% hořká čokoláda Zotter s brandy vonící dřevem a kouřem. Bez lepku.

85 Kč

Dopřejte si luxusní Bio Fair Trade hořkou čokoládu se 70 % kakaa, v jejíž karamelově-nugátové náplni ucítíte brandy aromatizovanou opečenými dřevěnými hoblinkami z modřínu, smrku a borovice. Smyslného dřevitého nádechu brandy výrobce docílil metodou barrique. Náplň zvaná ganache tvoří plných 60 % této čokolády pro opravdové dámy a gentlemany. Jistě oceníte, že čokoládovna Zotter zvládá pod jednou střechou vše od pražení kakaových bobů až po produkci stovek druhů čokolád nejrůznějších chutí, vůní a barev.

Proč si ihned zamilujete tuto fair trade čokoládu Zotter?

  • Dva chuťové požitky naráz – neodolatelná čokoláda a brandy.
  • Bio 70% hořká čokoláda bez lepku, s více než 2 % alkoholu.
  • Plněná čokoládovou ganache s brandy vonící páleným dřívím.
  • Zhotovená ručně a bez umělých přísad ve slavné rodinné firmě.
  • Originální kreslený obal od výtvarníka Andrease H. Gratze.

Vyzkoušejte i vy Bio Fair Trade hořkou čokoládu s brandy – skvělého reprezentanta kultovní rakouské značky Zotter, která svá čokoládová díla dodává i britské královně Alžbětě.

Hmotnost: 70 g

 

Josef Zotter patří mezi ty nejlepší výrobce čokolád na světě. Byl to také on, kdo představil světu ručně dělané čokolády a dokázal spojit kvalitu, pestrost i udržitelnost s uměním a humorem. Suroviny nakupuje přímo u pěstitelů a je jediným velkým výrobcem čokolády v Evropě, který skutečně dostál svému heslu "od kakaového bobu až do tabulky čokolády". Od pražení kakaových bobů, přes jejich další zpracování až do podoby čokolád nejrůznějších chutí, vůní a barev, se vše děje pod jednou střechou čokoládovny Zotter. Veškeré suroviny, které Zotter používá, pochází z ekologického zemědělství a jsou-li tak dostupné, také Fair Trade.
Originální kreslené obaly pochází z rukou Zotterova dřívějšího spolužáka, výtvarníka Andrease H. Gratze, který ty úplně první kresby načrtl Josefovi na papírový ubrousek v restauraci.

Kód Kód: 1566
Jméno značky: Zotter
Kategorie: Fairtrade a bio Čokolády
Záruka: 2 roky

Josef Zotter patří mezi nejlepší výrobce čokolád na světě, který představil světu ručně dělané čokolády a dokázal spojit kvalitu, pestrost i udržitelnost s uměním a humorem. Suroviny nakupuje přímo u pěstitelů a je jediným velkým výrobcem čokolády v Evropě, který skutečně dostál svému heslu "od kakaového bobu až do tabulky čokolády". Veškeré suroviny, pochází z ekologického zemědělství a jsou obchodovány dle pravidel Fair Trade.
Originální kreslené obaly výtvarníka Andrease H. Gratze.