Bio hořká čokoláda Mango Tango, 70 g

Neohodnoceno
85 Kč

Oblíbená fair trade čokoláda, která tanečním krokem zaujme vaše chuťové pohárky svými ovocnými tóny kombinovanými s hořkou čokoládou. Ovocnou náplní hořké čokolády se 70 % bio kakaa je totiž mangová ganache s kousky manga v čokoládové polevě (40 %), kešu oříšky a špetky citrónové šťávy. Druhou vrstvu tvoří poctivá citrónová ganache z bílé čokolády (20 %).

Použité mango pochází od organizace Preda z Filipín, která je ve fairtradovém světě synonymem pro mango. Preda již 40 let bojuje za práva dětí na Filipínách. Zachraňuje děti před životem na ulici nebo ve vězení a bojuje proti vykořisťování a prostituci dětí. Prodejem fair trade manga od partnerských zemědělců tyto programy financuje. A můžete si být jisti, že jejich mango chutná skvěle. 

70g.

Josef Zotter patří mezi ty nejlepší výrobce čokolád na světě. Byl to také on, kdo představil světu ručně dělané čokolády a dokázal spojit kvalitu, pestrost i udržitelnost s uměním a humorem. Suroviny nakupuje přímo u pěstitelů a je jediným velkým výrobcem čokolády v Evropě, který skutečně dostál svému heslu "od kakaového bobu až do tabulky čokolády". Od pražení kakaových bobů, přes jejich další zpracování až do podoby čokolád nejrůznějších chutí, vůní a barev, se vše děje pod jednou střechou čokoládovny Zotter. Veškeré suroviny, které Zotter používá, pochází z ekologického zemědělství a jsou-li tak dostupné, také Fair Trade.
Originální kreslené obaly pochází z rukou Zotterova dřívějšího spolužáka, výtvarníka Andrease H. Gratze, který ty úplně první kresby načrtl Josefovi na papírový ubrousek v restauraci.

Kód Kód: 1127
Jméno značky: Zotter
Kategorie: Fairtrade a bio Čokolády

Josef Zotter patří mezi nejlepší výrobce čokolád na světě, který představil světu ručně dělané čokolády a dokázal spojit kvalitu, pestrost i udržitelnost s uměním a humorem. Suroviny nakupuje přímo u pěstitelů a je jediným velkým výrobcem čokolády v Evropě, který skutečně dostál svému heslu "od kakaového bobu až do tabulky čokolády". Veškeré suroviny, pochází z ekologického zemědělství a jsou obchodovány dle pravidel Fair Trade.
Originální kreslené obaly výtvarníka Andrease H. Gratze.