Bio hořká čokoláda Perníček, 70 g

Neohodnoceno

Noblesní hořká čokoláda Zotter se 70 % kakaa ručně plněná ve vánočním duchu tradičním perníkem, nugátem s marcipánem a trochou rumu na zahřátí.

85 Kč

Noblesní hořká čokoláda v krásném tradičním vánočním duchu. Hořká čokoláda s klasickými 70 % kvalitního fair trade kakaa je totiž ze 60 % ručně plněná perníkem se svou typickou směsí koření, smetanovým nugátem s marcipánem, kokosem a trochou rumu na zahřátí. Použité bio mléko pochází od krav pasoucích se v Tyrolských Alpách v Rakousku.

Čokoládovna Zotter

Josef Zotter patří mezi ty nejlepší výrobce čokolád na světě. Byl to také on, kdo představil světu ručně dělané čokolády a dokázal spojit kvalitu, pestrost i udržitelnost s uměním a humorem. Suroviny nakupuje přímo u pěstitelů a je jediným velkým výrobcem čokolády v Evropě, který skutečně dostál svému heslu "od kakaového bobu až do tabulky čokolády". Od pražení kakaových bobů, přes jejich další zpracování až do podoby čokolád nejrůznějších chutí, vůní a barev, se vše děje pod jednou střechou čokoládovny Zotter. Veškeré suroviny, které Zotter používá, pochází z ekologického zemědělství a jsou-li tak dostupné, také Fair Trade.
Originální kreslené obaly pochází z rukou Zotterova dřívějšího spolužáka, výtvarníka Andrease H. Gratze, který ty úplně první kresby načrtl Josefovi na papírový ubrousek v restauraci.

Kód Kód: 1567
Jméno značky: Zotter
Kategorie: Fairtrade a bio Čokolády
Záruka: 2 roky

Josef Zotter patří mezi nejlepší výrobce čokolád na světě, který představil světu ručně dělané čokolády a dokázal spojit kvalitu, pestrost i udržitelnost s uměním a humorem. Suroviny nakupuje přímo u pěstitelů a je jediným velkým výrobcem čokolády v Evropě, který skutečně dostál svému heslu "od kakaového bobu až do tabulky čokolády". Veškeré suroviny, pochází z ekologického zemědělství a jsou obchodovány dle pravidel Fair Trade.
Originální kreslené obaly výtvarníka Andrease H. Gratze.