Bio hořká čokoláda Gepa s marcipánem a třešňovým likérem, 100 g

Neohodnoceno
69 Kč

Vychutnejte si úžasnou harmonii tří chutí a tří barev: hnědé čokolády s 68 % kakaa, bílého marcipánu a červených třešní! To vše vám nabídne bio hořká čokoláda Gepa plněná medovým marcipánovým krémem s třešňovým likérem. Není to jen čokoláda, ale zážitek, který máte na dosah. Nejsou v ní emulgátory ani umělé složky, zato obsahuje nejlepší marcipán vyrobený z jakostních mandlí a ekologicky získávaného medu. Lahodně krémová marcipánová náplň se v tomto čokoládovém snu snoubí s jihoamerickým kakaem, třtinovým cukrem a delikátním likérem z třešní (s 60 % alkoholu). Mezinárodně uznávaná německá společnost Gepa využívá pouze nejlepší suroviny získávané od prověřených dlouhodobých dodavatelů za férové ceny.

  • Podíl kakaa minimálně 68 %.
  • Uvnitř marcipán a třešňový likér.
  • Fantastická souhra tří hlavních chutí.
  • Bez emulgátorů a umělých přísad.
  • Biologicky rozložitelná obalová fólie.

Obal čokolády vůbec nevyužívá hliník, ale ekologicky šetrný a kompostovatelný film NatureFlex, který se skládá z 90-94 % obnovitelné celulózy. Dle normy tak 90 % vnitřního obalu v kompostu do 90 dní shnije.

Kód Kód: 1100
Jméno značky: Gepa
Kategorie: Fairtrade a bio Čokolády

Produkty Gepa dodržují všechny parametry spravedlivého obchodu - Fair trade. Sdružují drobné pěstitele po celém světě a přináší vám výjimečné produkty, například v podobě čokolády. Vaše chuťové buňky poznají novou dimenzi.