Bio hořká čokoláda Solené arašídy, 70 g

Neohodnoceno

Buráková párty v podobě lehce solených pražených arašídů v nadýchaném nugátu z dalších arašídů a kakaa v hořké čokoládě se 70 % kakaa.

85 Kč

S touto ručně plněnou hořkou čokoládou Zotter zažijete skutečnou burákovou párty. Lehce solené pražené arašídy se vznáší v domácím nugátu z dalších arašídů a čistého kakaového másla. Doprovází je trocha bílé čokolády a vše halí jemně aromatická hořká čokoláda s klasickým obsahem 70 % kakaa. S odkazem na nešťastnou postavu Charlieho Browna z komiksových příběhů Peanuts (Buráci) o psu Snoopym a dalších musíme říci, že tato čokoláda rozjasní i ten nejhorší den.

Bio hořká čokoláda Zotter bez lepku

Výborná bio Fair Trade ručně dělaná hořká čokoláda bez umělých konzervantů i barviv a bez lepku.

Josef Zotter patří mezi ty nejlepší výrobce čokolád na světě. Byl to také on, kdo představil světu ručně dělané čokolády a dokázal spojit kvalitu, pestrost i udržitelnost s uměním a humorem. Suroviny nakupuje přímo u pěstitelů a je jediným velkým výrobcem čokolády v Evropě, který skutečně dostál svému heslu "od kakaového bobu až do tabulky čokolády". Od pražení kakaových bobů, přes jejich další zpracování až do podoby čokolád nejrůznějších chutí, vůní a barev, se vše děje pod jednou střechou čokoládovny Zotter. Veškeré suroviny, které Zotter používá, pochází z ekologického zemědělství a jsou-li tak dostupné, také Fair Trade.
Originální kreslené obaly pochází z rukou Zotterova dřívějšího spolužáka, výtvarníka Andrease H. Gratze, který ty úplně první kresby načrtl Josefovi na papírový ubrousek v restauraci.

Kód Kód: 1574
Jméno značky: Zotter
Kategorie: Fairtrade a bio Čokolády

Josef Zotter patří mezi nejlepší výrobce čokolád na světě, který představil světu ručně dělané čokolády a dokázal spojit kvalitu, pestrost i udržitelnost s uměním a humorem. Suroviny nakupuje přímo u pěstitelů a je jediným velkým výrobcem čokolády v Evropě, který skutečně dostál svému heslu "od kakaového bobu až do tabulky čokolády". Veškeré suroviny, pochází z ekologického zemědělství a jsou obchodovány dle pravidel Fair Trade.
Originální kreslené obaly výtvarníka Andrease H. Gratze.