Bio hořká čokoláda Zotter Togo 68% Labooko

Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Výborné dvě tabulky (2x35 g) bio hořké čokolády s příběhem podobným jedné vesnici v Galii. Příběhem o nezávislosti, poctivosti a ochraně životního prostředí. Daleko od velkých plantáží podporovaných zahraničními investory, na polích o velikosti jen od 0,25 do 1,5 hektaru, tak tam se pěstuje vůbec první Fair Trade bio kakao v Togu. Zemi menší než ČR, vklíněné mezi Ghanu a Benin na západě Afriky.

Srdcová záležitost čokoládovny Zotter a malá fairtradová revoluce na africkém kontinentu s novou recepturou.

Mistr čokolatiér konšoval tuto čokoládu 16 hodin a dosáhl chuti po mandlích, sladkého tónu lékořice, poznámek marcipánu a sladkých třešní, nádechu broskví a jemného pepře a ovocného závěru. V aroma můžete cítit divoké višně a nádech broskví a lehký zemitý tón.

  

Bio hořká čokoláda Zotter bez lepku, vhodná pro vegany.

Výborná Fair Trade bio hořká čokoláda bez lepku a bez laktózy, vhodná pro vegany.

85 Kč

Josef Zotter patří mezi ty nejlepší výrobce čokolád na světě. Byl to také on, kdo představil světu ručně dělané čokolády a dokázal spojit kvalitu, pestrost i udržitelnost s uměním a humorem. Suroviny nakupuje přímo u pěstitelů a je jediným velkým výrobcem čokolády v Evropě, který skutečně dostál svému heslu "od kakaového bobu až do tabulky čokolády". Od pražení kakaových bobů, přes jejich další zpracování až do podoby čokolád nejrůznějších chutí, vůní a barev, se vše děje pod jednou střechou čokoládovny Zotter. Veškeré suroviny, které Zotter používá, pochází z ekologického zemědělství a jsou obchodovány dle pravidel Fair Trade.
Originální kreslené obaly pochází z rukou Zotterova dřívějšího spolužáka, výtvarníka Andrease H. Gratze, který ty úplně první kresby načrtl Josefovi na papírový ubrousek v restauraci.

 

Kód Kód: 1389
Jméno značky: Zotter
Kategorie: Fairtrade a bio Čokolády

Josef Zotter patří mezi nejlepší výrobce čokolád na světě, který představil světu ručně dělané čokolády a dokázal spojit kvalitu, pestrost i udržitelnost s uměním a humorem. Suroviny nakupuje přímo u pěstitelů a je jediným velkým výrobcem čokolády v Evropě, který skutečně dostál svému heslu "od kakaového bobu až do tabulky čokolády". Veškeré suroviny, pochází z ekologického zemědělství a jsou obchodovány dle pravidel Fair Trade.
Originální kreslené obaly výtvarníka Andrease H. Gratze.