Bio klasická bílá čokoláda Zotter, 70 g

Neohodnoceno
79 Kč

Bílá bio fair trade čokoláda klasického tvaru pro všechny, kteří milují sladkou čokoládu. Ve slavné čokoládovně Josefa Zottera ji vyrábí od samotných kakaových bobů až po finální tabulku čokolády. S rychle se rozplývajícím kakaovým máslem, surovým třtinovým cukrem, mlékem od krav pasoucích se v Tyrolských Alpách a pravou bourbonskou vanilkou z Madagaskaru.

Složení: surový třtinový cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné mlékosušené odstředěné mléko, sušená sladká syrovátka, třtinový cukr, mletá vanilka, emulgátor sójový lecitin, sůl, skořice. Všechny suroviny kromě soli jsou bio. Může obsahovat stopy ořechů, arašídů a sezamu. Bez lepku.

Kód Kód: 1079
Jméno značky: Zotter
Kategorie: Fairtrade a bio Čokolády

Josef Zotter patří mezi nejlepší výrobce čokolád na světě, který představil světu ručně dělané čokolády a dokázal spojit kvalitu, pestrost i udržitelnost s uměním a humorem. Suroviny nakupuje přímo u pěstitelů a je jediným velkým výrobcem čokolády v Evropě, který skutečně dostál svému heslu "od kakaového bobu až do tabulky čokolády". Veškeré suroviny, pochází z ekologického zemědělství a jsou obchodovány dle pravidel Fair Trade.
Originální kreslené obaly výtvarníka Andrease H. Gratze.