Bio klasická mléčná čokoláda Zotter, 70 g

Neohodnoceno
79 Kč

Mléčná fair trade čokoláda klasického tvaru, ovšem sestavená výhradně z výběrových ingrediencí: 40 % aromatického kakaa, kravského mléka z horské oblasti Wilder Kaiser v Tyrolských Alpách, surového třtinového cukru a pravé bourbonské vanilky z Madagaskaru. Všechny tyto bio suroviny se pak míchají ve slavné čokoládovně Josefa Zottera a zpracovávají už od samotných kakaových bobů až po finální tabulku čokolády.

Složení: surový třtinový cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, kakaová hmota, sušené odstředěné mléko, emulgátor sójový lecitin, mletá vanilka, sůl. Všechny suroviny kromě soli jsou bio. Obsah kakaa min. 40 %.
Může obsahovat stopy ořechů, arašídů a sezamu. Bez lepku.

Kód Kód: 1076
Jméno značky: Zotter
Kategorie: Fairtrade a bio Čokolády

Josef Zotter patří mezi nejlepší výrobce čokolád na světě, který představil světu ručně dělané čokolády a dokázal spojit kvalitu, pestrost i udržitelnost s uměním a humorem. Suroviny nakupuje přímo u pěstitelů a je jediným velkým výrobcem čokolády v Evropě, který skutečně dostál svému heslu "od kakaového bobu až do tabulky čokolády". Veškeré suroviny, pochází z ekologického zemědělství a jsou obchodovány dle pravidel Fair Trade.
Originální kreslené obaly výtvarníka Andrease H. Gratze.