Bio malinová čokoláda s malinami Zotter, 70 g

Neohodnoceno

Osvěžující, ovocná, lehce kyselá červená tabulka malinové čokolády s kousky ještě dalších sušených malin. Bez barviv a aromat, jen přirozená barva, ovocná chuť a čisté kakaové máslo bez lepku.

94 Kč

Základem tohoto červeného malinového snu je couverture čokoláda z mrazem sušených malin, surového třtinového cukru a kvalitního čistého kakaového másla. Čokoládovna Zotter nevyužívá žádná umělá aromata ani barviva, čokoláda má čistě přírodní barvu i nádhernou vůni a už sama o sobě vás přesune do říše sladkých ovocných snů.

Křupavost ji dodává spousta dalších kousků sušených malin, které se přidávají později a dodávají čokoládě plnou přirozenou chuť vycházející ze skutečných malin.

I obal čokolády je ekologický, jednoduchý a přímočarý - vnější obal je z obyčejného papíru, uvnitř pak čokoládu chrání biologicky rozložitelná plastová fólie.

Kód Kód: 1400
Jméno značky: Zotter
Kategorie: Fairtrade a bio Čokolády

Josef Zotter patří mezi nejlepší výrobce čokolád na světě, který představil světu ručně dělané čokolády a dokázal spojit kvalitu, pestrost i udržitelnost s uměním a humorem. Suroviny nakupuje přímo u pěstitelů a je jediným velkým výrobcem čokolády v Evropě, který skutečně dostál svému heslu "od kakaového bobu až do tabulky čokolády". Veškeré suroviny, pochází z ekologického zemědělství a jsou obchodovány dle pravidel Fair Trade.
Originální kreslené obaly výtvarníka Andrease H. Gratze.