Bio marakujová čokoláda s mučenkami Zotter, 70 g

Neohodnoceno
94 Kč

Exotická a vášnivá ovocná čokoláda z čokoládové polevy z mrazem sušených mučenek. Čokoládu doplňují ještě další kousky sušené marakuji, které v ústech praskají jako křupavé konfety. Sladký základ z čistého kakaového másla a surového třtinového cukru tak doplňuje lehce ovocná kyselá chuť. Celý tento čokoládový sen připomíná bílou čokoládu s nádechem tropického slunce.

Všechny suroviny jsou čistě přírodní s původem v ekologickém zemědělství. Čokoládovna Zotter nevyužívá žádná umělá aromata ani barviva.

I obal čokolády je ekologický, jednoduchý a přímočarý - vnější obal je z obyčejného papíru, uvnitř pak čokoládu chrání biologicky rozložitelná plastová fólie. 

Kód Kód: 1073
Jméno značky: Zotter
Kategorie: Fairtrade a bio Čokolády

Josef Zotter patří mezi nejlepší výrobce čokolád na světě, který představil světu ručně dělané čokolády a dokázal spojit kvalitu, pestrost i udržitelnost s uměním a humorem. Suroviny nakupuje přímo u pěstitelů a je jediným velkým výrobcem čokolády v Evropě, který skutečně dostál svému heslu "od kakaového bobu až do tabulky čokolády". Veškeré suroviny, pochází z ekologického zemědělství a jsou obchodovány dle pravidel Fair Trade.
Originální kreslené obaly výtvarníka Andrease H. Gratze.