Bio mléčná čokoláda První pomoc, 70 g

Tmavá mléčná čokoláda se 60 % kakaa plněná bílým nugátem s mandlemi a ořechy namočenými v bezinkovém sirupu a červeném víně. Bez lepku.

85 Kč

Výtečná bio mléčná čokoláda Zotter s vysokým obsahem prvotřídního fair trade kakaa (60 %), která zachrání vaše tělo, srdce i duši. Je ručně plněná bílým čokoládovým nugátem (48 %) dle vznešené receptury: čerstvě pražené vlašské ořechy namočené v červeném víně (1 %) a bezinkovém sirupu jsou zamíchané do lehkého mandlového nugátu obohaceného bílou čokoládou, skořicí a trochou pomerančového oleje. Použité mléko pochází od dojnic chovaných v Tyrolských Alpách.

Bio mléčná čokoláda Zotter bez lepku s obsahem alkoholu

Výborná bio Fair Trade ručně dělaná tmavá mléčná čokoláda bez umělých konzervantů i barviv a bez lepku. 

Čokoládovna Zotter

Josef Zotter patří mezi ty nejlepší výrobce čokolád na světě. Byl to také on, kdo představil světu ručně dělané čokolády a dokázal spojit kvalitu, pestrost i udržitelnost s uměním a humorem. Suroviny nakupuje přímo u pěstitelů a je jediným velkým výrobcem čokolády v Evropě, který skutečně dostál svému heslu "od kakaového bobu až do tabulky čokolády". Od pražení kakaových bobů, přes jejich další zpracování až do podoby čokolád nejrůznějších chutí, vůní a barev, se vše děje pod jednou střechou čokoládovny Zotter. Veškeré suroviny, které Zotter používá, pochází z ekologického zemědělství a jsou-li tak dostupné, také Fair Trade.
Originální kreslené obaly pochází z rukou Zotterova dřívějšího spolužáka, výtvarníka Andrease H. Gratze, který ty úplně první kresby načrtl Josefovi na papírový ubrousek v restauraci.

Kód Kód: 1569
Jméno značky: Zotter
Kategorie: Fairtrade a bio Čokolády
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Josef Zotter patří mezi nejlepší výrobce čokolád na světě, který představil světu ručně dělané čokolády a dokázal spojit kvalitu, pestrost i udržitelnost s uměním a humorem. Suroviny nakupuje přímo u pěstitelů a je jediným velkým výrobcem čokolády v Evropě, který skutečně dostál svému heslu "od kakaového bobu až do tabulky čokolády". Veškeré suroviny, pochází z ekologického zemědělství a jsou obchodovány dle pravidel Fair Trade.
Originální kreslené obaly výtvarníka Andrease H. Gratze.