Bio mléčná čokoláda Kaštany s brusinkami, 70 g

Neohodnoceno

Nevšední mléčná čokoláda s jedlými kaštany ručně plněná nugátem z vlašských ořechů a brusinkovou ganache i pro skutečné znalce. Bez lepku.

85 Kč

Nevšední bio čokoláda, kterou ocení nejen milovníci, ale i skuteční znalci čokolády. Ovocně sladká brusinková ganache s malými kousky brusinek (30 %) se mísí se svůdně sladkých nugátem z vlašských ořechů (30 %). Tuto náplň pak pokrývá sladká poleva z jedlých kaštanů smíchaná s mléčnou fair trade čokoládou se 40 % kvalitního kakaa. Jemná, sladká a zároveň ovocná čokoládová delikatesa. 

 Bio mléčná čokoláda Zotter bez lepku

Výborná bio Fair Trade ručně dělaná mléčná čokoláda bez lepku a umělých přísad.

Čokoládovna Zotter

Josef Zotter patří mezi ty nejlepší výrobce čokolád na světě. Byl to také on, kdo představil světu ručně dělané čokolády a dokázal spojit kvalitu, pestrost i udržitelnost s uměním a humorem. Suroviny nakupuje přímo u pěstitelů a je jediným velkým výrobcem čokolády v Evropě, který skutečně dostál svému heslu "od kakaového bobu až do tabulky čokolády". Od pražení kakaových bobů, přes jejich další zpracování až do podoby čokolád nejrůznějších chutí, vůní a barev, se vše děje pod jednou střechou čokoládovny Zotter. Veškeré suroviny, které Zotter používá, pochází z ekologického zemědělství a jsou-li tak dostupné, také Fair Trade.
Originální kreslené obaly pochází z rukou Zotterova dřívějšího spolužáka, výtvarníka Andrease H. Gratze, který ty úplně první kresby načrtl Josefovi na papírový ubrousek v restauraci.

Kód Kód: 2049
Jméno značky: Zotter
Kategorie: Fairtrade a bio Čokolády
Záruka: 2 roky

Josef Zotter patří mezi nejlepší výrobce čokolád na světě, který představil světu ručně dělané čokolády a dokázal spojit kvalitu, pestrost i udržitelnost s uměním a humorem. Suroviny nakupuje přímo u pěstitelů a je jediným velkým výrobcem čokolády v Evropě, který skutečně dostál svému heslu "od kakaového bobu až do tabulky čokolády". Veškeré suroviny, pochází z ekologického zemědělství a jsou obchodovány dle pravidel Fair Trade.
Originální kreslené obaly výtvarníka Andrease H. Gratze.