Bio mléčná čokoláda Stress stopper, 70 g

Neohodnoceno

Vypněte a jen si vychutnávejte! Lehká mléčná čokoláda plněná bílým pralinkovým ganache a karamelizovaným modrým mákem. Bez lepku.

85 Kč

Výtečná lehká ručně dělaná plněná čokoláda Zotter, která vám pomůže vypnout stres a shon a vychutnat si harmonii chutí kvalitních ingrediencí této čokolády. Bio mléčná čokoláda s horským mlékem a 40 % kakaa plněná bílým pralinkovým ganache (54 %) a karamelizovaným modrým mákem s nádechem vanilky (6 %), pocházejícím ze snové oblasti Waldviertel.

Bio mléčná čokoláda Zotter bez lepku

Výborná bio Fair Trade ručně dělaná mléčná čokoláda bez lepku i umělých konzervantů a barviv.

Čokoládovna Zotter

Josef Zotter patří mezi ty nejlepší výrobce čokolád na světě. Byl to také on, kdo představil světu ručně dělané čokolády a dokázal spojit kvalitu, pestrost i udržitelnost s uměním a humorem. Suroviny nakupuje přímo u pěstitelů a je jediným velkým výrobcem čokolády v Evropě, který skutečně dostál svému heslu "od kakaového bobu až do tabulky čokolády". Od pražení kakaových bobů, přes jejich další zpracování až do podoby čokolád nejrůznějších chutí, vůní a barev, se vše děje pod jednou střechou čokoládovny Zotter. Veškeré suroviny, které Zotter používá, pochází z ekologického zemědělství a jsou-li tak dostupné, také Fair Trade.
Originální kreslené obaly pochází z rukou Zotterova dřívějšího spolužáka, výtvarníka Andrease H. Gratze, který ty úplně první kresby načrtl Josefovi na papírový ubrousek v restauraci.

Kód Kód: 1568
Jméno značky: Zotter
Kategorie: Fairtrade a bio Čokolády
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Josef Zotter patří mezi nejlepší výrobce čokolád na světě, který představil světu ručně dělané čokolády a dokázal spojit kvalitu, pestrost i udržitelnost s uměním a humorem. Suroviny nakupuje přímo u pěstitelů a je jediným velkým výrobcem čokolády v Evropě, který skutečně dostál svému heslu "od kakaového bobu až do tabulky čokolády". Veškeré suroviny, pochází z ekologického zemědělství a jsou obchodovány dle pravidel Fair Trade.
Originální kreslené obaly výtvarníka Andrease H. Gratze.