Bio mléčná čokoláda Tiramisu, 70 g

Neohodnoceno

Mléčná čokoláda s 50 % kakaa ručně plněná vrstvami čokoládové ganache s mascarpone, kávou a rumem v čokoládovém kabátku.

85 Kč

Delikátní ručně plněná mléčná čokoláda Zotter s vrstvou čokoládové ganache s jemným mascarpone (29 %) a vrstvou kávové ganache (29 %) s rumem (1,5 %). Sýr mascarpone je obohacený mandlovým nugátem, bílou čokoládou a pravou Bourbounskou vanilkou, kávová ganache je pak stejně silná a čerstvě pražená a mletá káva Zotter se rozplývá v čokoládě hořké. Velkoryse ji pak dokresluje rum a z obou stran je ještě tenká vrstvička kávové čokoládové polevy. To vše zahaluje kabátek z mléčné čokolády z horského mléka z Tyrolských Alp a 50 % kakaa.

Bio mléčná čokoláda Zotter bez lepku s obsahem alkoholu

Výborná bio Fair Trade ručně dělaná mléčná čokoláda bez umělých konzervantů i barviv a bez lepku. Obsahuje < 2 % alkoholu.

Čokoládovna Zotter

Josef Zotter patří mezi ty nejlepší výrobce čokolád na světě. Byl to také on, kdo představil světu ručně dělané čokolády a dokázal spojit kvalitu, pestrost i udržitelnost s uměním a humorem. Suroviny nakupuje přímo u pěstitelů a je jediným velkým výrobcem čokolády v Evropě, který skutečně dostál svému heslu "od kakaového bobu až do tabulky čokolády". Od pražení kakaových bobů, přes jejich další zpracování až do podoby čokolád nejrůznějších chutí, vůní a barev, se vše děje pod jednou střechou čokoládovny Zotter. Veškeré suroviny, které Zotter používá, pochází z ekologického zemědělství a jsou-li tak dostupné, také Fair Trade.
Originální kreslené obaly pochází z rukou Zotterova dřívějšího spolužáka, výtvarníka Andrease H. Gratze, který ty úplně první kresby načrtl Josefovi na papírový ubrousek v restauraci.

Kód Kód: 1571
Jméno značky: Zotter
Kategorie: Fairtrade a bio Čokolády
Záruka: 2 roky

Josef Zotter patří mezi nejlepší výrobce čokolád na světě, který představil světu ručně dělané čokolády a dokázal spojit kvalitu, pestrost i udržitelnost s uměním a humorem. Suroviny nakupuje přímo u pěstitelů a je jediným velkým výrobcem čokolády v Evropě, který skutečně dostál svému heslu "od kakaového bobu až do tabulky čokolády". Veškeré suroviny, pochází z ekologického zemědělství a jsou obchodovány dle pravidel Fair Trade.
Originální kreslené obaly výtvarníka Andrease H. Gratze.