Bio mléčná čokoláda Zotter Peru 70 % Labooko

Neohodnoceno

Extra tmavá mléčná čokoláda ze 70 % jemného peruánského kakaa a jen 8 % surového třtinového cukru. Překvapivě lehká, přitom plná energie. Bez lepku.

Dvě tabulky (2 x 32,5 g) extra tmavé fair trade mléčné čokolády se 70 % kakaa z Peru, 22 % bio mléka od dojnic z Tyrolských Alp a 8 % surového třtinového cukru. Energií nabitá bio čokoláda je až překvapivě lehká, s výraznou smetanovou chutí doprovázenou lehkou karamelovou sladkostí třtinového cukru bez jakékoli kyselosti. Můžete rozeznat i chuť ořechů a delikátní vůni mandlí. 

 

 

85 Kč

Josef Zotter patří mezi ty nejlepší výrobce čokolád na světě. Byl to také on, kdo představil světu ručně dělané čokolády a dokázal spojit kvalitu, pestrost i udržitelnost s uměním a humorem. Suroviny nakupuje přímo u pěstitelů a je jediným velkým výrobcem čokolády v Evropě, který skutečně dostál svému heslu "od kakaového bobu až do tabulky čokolády". Od pražení kakaových bobů, přes jejich další zpracování až do podoby čokolád nejrůznějších chutí, vůní a barev, se vše děje pod jednou střechou čokoládovny Zotter. Veškeré suroviny, které Zotter používá, pochází z ekologického zemědělství a jsou obchodovány dle pravidel Fair Trade.
Originální kreslené obaly pochází z rukou Zotterova dřívějšího spolužáka, výtvarníka Andrease H. Gratze, který ty úplně první kresby načrtl Josefovi na papírový ubrousek v restauraci.

 

Kód Kód: 1394
Jméno značky: Zotter
Kategorie: Fairtrade a bio Čokolády
Položka byla vyprodána…

Josef Zotter patří mezi nejlepší výrobce čokolád na světě, který představil světu ručně dělané čokolády a dokázal spojit kvalitu, pestrost i udržitelnost s uměním a humorem. Suroviny nakupuje přímo u pěstitelů a je jediným velkým výrobcem čokolády v Evropě, který skutečně dostál svému heslu "od kakaového bobu až do tabulky čokolády". Veškeré suroviny, pochází z ekologického zemědělství a jsou obchodovány dle pravidel Fair Trade.
Originální kreslené obaly výtvarníka Andrease H. Gratze.