Bio vegan bílá čokoláda s čajem Earl Grey Gepa, 80 g

Neohodnoceno

Elegantní a aromatická bílá čokoláda s černým čajem a bergamotovým olejem. Poctivá a zvláštní čokoláda bez emulgátorů i náhražek.

80 Kč

Důvodem slevy je zlomení tabulky čokolády během přepravy.

Výjimečně aromatická bio bílá čokoláda ozvláštněná černým čajem od družstva SOFA ze Šrí Lanky a doplněná bergamotovým olejem, který této pochoutce dodává akcenty citrusu. Elegantní čokoládová pochoutka z čistého kakaového másla bez geneticky modifikovaných organizmů, emulgátorů či náhražek. 

Kvalitní fair trade suroviny

Fair Trade kakao pochází od drobných pěstitelů ze Svatého Tomáše ze sdružení CECAQ-11. Toto družstvo je na ostrovech průkopníkem v ekologickém způsobu pěstování kakaa, na něž farmáři mohli přejít díky aktivní podpoře jeho fair trade partnerů. Od té doby spravedlivý obchod zlepšil životní podmínky malých zemědělců a dal jejich dětem budoucnost. Třtinový cukr pak dodává sdružení Manduvirá z Paraguaye a černý čaj družstvo SOFA ze Šrí Lanky. Použité bio mléko pochází od družstevních mlékáren Berchtesgadener Land, které prošly jako vůbec první mlékárny v Německu certifikací Naturland Fair. Pro ekologické zemědělce v podhůří Alp „Fair“ znamená, že za bio mléko dostanou férovou cenu a své farmy tak mohou provozovat i nadále.

Obal čokolády nevyužívá hliník, ale ekologicky šetrný a kompostovatelný film NatureFlex, který se skládá z 90-94 % obnovitelné celulózy. Dle normy tak 90 % vnitřního obalu v kompostu do 90 dní shnije.

Kód Kód: 2209
Jméno značky: Gepa
Kategorie: Fairtrade a bio Čokolády

Produkty Gepa dodržují všechny parametry spravedlivého obchodu - Fair trade. Sdružují drobné pěstitele po celém světě a přináší vám výjimečné produkty, například v podobě čokolády. Vaše chuťové buňky poznají novou dimenzi.