Labooko bíla jemná čokoláda s minimem cukru

Neohodnoceno
85 Kč

Bílá bio čokoláda s velmi nízkým obsahem cukru je díky svému jednoduchému složení ideální pro všechny zastánce purismu. Ze 40% ji tvoří mléko od farmářů z Tyrolských hor, dalších 40% tvoří čisté kakaové máslo a pouze 20% surový třtinový cukr. Rozdělení těchto složek u bílých čokolád přitom běžně bývá 20% kakaové máslo, 14% mléko a přes 60% cukr.

V soutěži Academy of Chocolate v roce 2018 v Londýně obsadila skvělé druhé místo. Konkurovalo ji při tom na 1200 různých čokolád ze 45 zemí světa.

Tato jemná bílá čokoláda Vám dopřeje příjemný chuťový zážitek – směs mléka, jemně taveného kakaového másla s velmi jemnou sladkou chutí, která je doplněna pravou vanilkou Bourbon z Madagaskaru. To je naprosto nová bílá čokoláda s nezvyklou, ale přesto božskou chutí!

Kód Kód: 1175
Jméno značky: Zotter
Kategorie: Fairtrade a bio Čokolády
Položka byla vyprodána…

Josef Zotter patří mezi nejlepší výrobce čokolád na světě, který představil světu ručně dělané čokolády a dokázal spojit kvalitu, pestrost i udržitelnost s uměním a humorem. Suroviny nakupuje přímo u pěstitelů a je jediným velkým výrobcem čokolády v Evropě, který skutečně dostál svému heslu "od kakaového bobu až do tabulky čokolády". Veškeré suroviny, pochází z ekologického zemědělství a jsou obchodovány dle pravidel Fair Trade.
Originální kreslené obaly výtvarníka Andrease H. Gratze.