Labooko bio mléčná čokoláda Zotter 80% kakaa a 20% mléka

Neohodnoceno

Skutečně ojedinělá mléčná čokoláda, kterou tvoří plných 80 % kakaa a chuť báječně zjemňuje pouze mléko (20 %). Bio mléčná čokoláda kompletně bez cukru. Vysokoprocentní Fair Trade mléčná čokoláda pro ty, kteří si chtějí vychutnat čistou kakaovou chuť bez cukrového rozptylování. Samozřejmě je také méně kalorická než běžné mléčné čokolády a neobsahuje ani mnoho jednoduchých cukrů. Bez lepku.

85 Kč

Dvě tabulky super tmavé mléčné čokolády zcela bez cukru. Bio mléčná čokoláda, kterou však tvoří jen kakao a mléko. Bez lepku.

 

Bio hořká čokoláda Zotter bez lepku, vhodná pro vegany.

Výborná Fair Trade bio hořká čokoláda bez lepku a přidaného cukru, vhodná pro vegany.
 

Čokoládovna Zotter

Josef Zotter patří mezi ty nejlepší výrobce čokolád na světě. Byl to také on, kdo představil světu ručně dělané čokolády a dokázal spojit kvalitu, pestrost i udržitelnost s uměním a humorem. Suroviny nakupuje přímo u pěstitelů a je jediným velkým výrobcem čokolády v Evropě, který skutečně dostál svému heslu "od kakaového bobu až do tabulky čokolády". Od pražení kakaových bobů, přes jejich další zpracování až do podoby čokolád nejrůznějších chutí, vůní a barev, se vše děje pod jednou střechou čokoládovny Zotter. Veškeré suroviny, které Zotter používá, pochází z ekologického zemědělství a jsou obchodovány dle pravidel Fair Trade.
Originální kreslené obaly pochází z rukou Zotterova dřívějšího spolužáka, výtvarníka Andrease H. Gratze, který ty úplně první kresby načrtl Josefovi na papírový ubrousek v restauraci.

Kód Kód: 1386
Jméno značky: Zotter
Kategorie: Fairtrade a bio Čokolády
Položka byla vyprodána…

Josef Zotter patří mezi nejlepší výrobce čokolád na světě, který představil světu ručně dělané čokolády a dokázal spojit kvalitu, pestrost i udržitelnost s uměním a humorem. Suroviny nakupuje přímo u pěstitelů a je jediným velkým výrobcem čokolády v Evropě, který skutečně dostál svému heslu "od kakaového bobu až do tabulky čokolády". Veškeré suroviny, pochází z ekologického zemědělství a jsou obchodovány dle pravidel Fair Trade.
Originální kreslené obaly výtvarníka Andrease H. Gratze.