Labooko kokosová čokoláda Zotter

Neohodnoceno
85 Kč

Dvě tabulky (2x35 g) lahodné bílé bio ovocné čokolády vyrobené z rýžového mléka místo kravského a kokosu v podobě mléka i samotných kokosových kousků. To vše se rozpouští v čistém kakaovém másle spolu s nerafinovaným třtinovým cukrem a pravou Bourbounskou vanilkou. Jako emulgátor není použitý obvyklý sójový lecitin, ale jeho slunečnicová alternativa.

Fantastická Fairtrade ovocná čokoláda s exotickou karibskou chutí sladkého kokosu, bílé čokolády a jemných citrusových tónů. V aroma ucítíte skutečný čerstvý kokos.

 

Bio kokosová čokoláda Zotter bez lepku, bez sóji a bez laktózy, vhodná pro vegany.

Výborná Fair Trade bio bílá ovocná čokoláda bez lepku a bez laktózy, vhodná pro vegany.

 

Čokoládovna Zotter

Josef Zotter patří mezi ty nejlepší výrobce čokolád na světě. Byl to také on, kdo představil světu ručně dělané čokolády a dokázal spojit kvalitu, pestrost i udržitelnost s uměním a humorem. Suroviny nakupuje přímo u pěstitelů a je jediným velkým výrobcem čokolády v Evropě, který skutečně dostál svému heslu "od kakaového bobu až do tabulky čokolády". Od pražení kakaových bobů, přes jejich další zpracování až do podoby čokolád nejrůznějších chutí, vůní a barev, se vše děje pod jednou střechou čokoládovny Zotter. Veškeré suroviny, které Zotter používá, pochází z ekologického zemědělství a jsou obchodovány dle pravidel Fair Trade.
Originální kreslené obaly pochází z rukou Zotterova dřívějšího spolužáka, výtvarníka Andrease H. Gratze, který ty úplně první kresby načrtl Josefovi na papírový ubrousek v restauraci.

Kód Kód: 1172
Jméno značky: Zotter
Kategorie: Fairtrade a bio Čokolády

Josef Zotter patří mezi nejlepší výrobce čokolád na světě, který představil světu ručně dělané čokolády a dokázal spojit kvalitu, pestrost i udržitelnost s uměním a humorem. Suroviny nakupuje přímo u pěstitelů a je jediným velkým výrobcem čokolády v Evropě, který skutečně dostál svému heslu "od kakaového bobu až do tabulky čokolády". Veškeré suroviny, pochází z ekologického zemědělství a jsou obchodovány dle pravidel Fair Trade.
Originální kreslené obaly výtvarníka Andrease H. Gratze.