Labooko mléčná čokoláda Zotter Nikaragua 60 %

Neohodnoceno
85 Kč

Hned dvě tabulky (2 x 35 g) něčeho výjimečného - mléčné čokolády z 60 % kakaa. Tolik kakaa totiž normálně mívají jen hořké čokolády. Tato bio čokoláda je tak pravou čokoládovou lahůdkou z fair trade kakaa z Nikaragui, plnotučného mléka, které chuť kakaa zjemňuje, a surového třtinového cukru s lehce karamelovou sladkostí.

Chutná jako horká čokoláda našlehaná s mlékem nebo brownie s tóny sladového karamelu a smetany; můžete ucítit náznak hroznů a máslových sušenek. V aroma lze rozeznat plné čokoládové aroma s tóny karamelu, smetany, sladkého kondenzovaného mléka a jemné ovocné nádechy.


Čokoládovna Zotter

Josef Zotter patří mezi ty nejlepší výrobce čokolád na světě. Byl to také on, kdo představil světu ručně dělané čokolády a dokázal spojit kvalitu, pestrost i udržitelnost s uměním a humorem. Suroviny nakupuje přímo u pěstitelů a je jediným velkým výrobcem čokolády v Evropě, který skutečně dostál svému heslu "od kakaového bobu až do tabulky čokolády". Od pražení kakaových bobů, přes jejich další zpracování až do podoby čokolád nejrůznějších chutí, vůní a barev, se vše děje pod jednou střechou čokoládovny Zotter. Veškeré suroviny, které Zotter používá, pochází z ekologického zemědělství a jsou obchodovány dle pravidel Fair Trade.
Originální kreslené obaly pochází z rukou Zotterova dřívějšího spolužáka, výtvarníka Andrease H. Gratze, který ty úplně první kresby načrtl Josefovi na papírový ubrousek v restauraci.

Kód Kód: 1163
Jméno značky: Zotter
Kategorie: Fairtrade a bio Čokolády

Josef Zotter patří mezi nejlepší výrobce čokolád na světě, který představil světu ručně dělané čokolády a dokázal spojit kvalitu, pestrost i udržitelnost s uměním a humorem. Suroviny nakupuje přímo u pěstitelů a je jediným velkým výrobcem čokolády v Evropě, který skutečně dostál svému heslu "od kakaového bobu až do tabulky čokolády". Veškeré suroviny, pochází z ekologického zemědělství a jsou obchodovány dle pravidel Fair Trade.
Originální kreslené obaly výtvarníka Andrease H. Gratze.