Mléčná čokoláda s lískovými oříšky a smetanou, 100 g

Neohodnoceno
49 Kč

Sladká krémová mléčná čokoláda, jejíž základ tvoří výborné kakao od družstva KONAFCOOP z Kamerunu a surový třtinový cukr od COOPEAGRI z Kostariky. Tyto základní suroviny jsou dále míchány se smetanou a lískooříškovou pastou tak dlouho, až se čokoláda jako sladký sen sama rozplývá na jazyku aniž by potřebovala jakýkoli přidaný emulgátor.

Spravedlivě obchodované fair trade kakao umožňuje drobným pěstitelům investovat do své budoucnosti. Jejich cílem je vybudovat vlastní zpracovatelský závod kakaa, který kromě vlastní nezávislosti dokáže zajistit ještě vyšší kvalitu kakaa.

Vnitřní obal čokolády nevyužívá hliník, ale ekologicky šetrný a kompostovatelný film NatureFlex, který se skládá z 90-94 % obnovitelné celulózy. Dle normy tak 90 % vnitřního obalu v kompostu do 90 dní shnije. 

Složení: surový třtinový cukr, kakaové máslo, lískooříšková pasta (18 %), sušená smetana (14 %), kakaová hmota, vanilkový extrakt. Obsah kakaa min. 29 %. Může obsahovat stopy skořápkových plodů a lepku.

Kód Kód: 1103
Jméno značky: Gepa
Kategorie: Fairtrade a bio Čokolády
Položka byla vyprodána…

Produkty Gepa dodržují všechny parametry spravedlivého obchodu - Fair trade. Sdružují drobné pěstitele po celém světě a přináší vám výjimečné produkty, například v podobě čokolády. Vaše chuťové buňky poznají novou dimenzi.