Zotter hořká čokoláda Portské a fíky, 70 g

Neohodnoceno
85 Kč

Nadčasová klasika fíků a portského vína, ovšem v nové podobě hořké čokolády se 70 % kakaa slazené javorovým cukrem, zdravější alternativy běžného cukru. Kousky fíků marinovaných v portském víně, se pak vynořují jako ovocné a vzrušující křupavé překvapení z krémové čokoládové ganache, která z 60 % tvoří náplň této exkluzivní fair trade bio čokolády. Čokoládovna Zotter používá ceněné portské Romariz Reserve Ruby Port s výrazně ovocnou chutí vyzrálé v dubových sudech skutečně v Portugalsku.

Josef Zotter patří mezi ty nejlepší výrobce čokolád na světě. Byl to také on, kdo představil světu ručně dělané čokolády a dokázal spojit kvalitu, pestrost i udržitelnost s uměním a humorem. Suroviny nakupuje přímo u pěstitelů a je jediným velkým výrobcem čokolády v Evropě, který skutečně dostál svému heslu "od kakaového bobu až do tabulky čokolády". Od pražení kakaových bobů, přes jejich další zpracování až do podoby čokolád nejrůznějších chutí, vůní a barev, se vše děje pod jednou střechou čokoládovny Zotter. Veškeré suroviny, které Zotter používá, pochází z ekologického zemědělství a jsou-li tak dostupné, také Fair Trade.
Originální kreslené obaly pochází z rukou Zotterova dřívějšího spolužáka, výtvarníka Andrease H. Gratze, který ty úplně první kresby načrtl Josefovi na papírový ubrousek v restauraci.

Kód Kód: 1148
Jméno značky: Zotter
Kategorie: Fairtrade a bio Čokolády

Josef Zotter patří mezi nejlepší výrobce čokolád na světě, který představil světu ručně dělané čokolády a dokázal spojit kvalitu, pestrost i udržitelnost s uměním a humorem. Suroviny nakupuje přímo u pěstitelů a je jediným velkým výrobcem čokolády v Evropě, který skutečně dostál svému heslu "od kakaového bobu až do tabulky čokolády". Veškeré suroviny, pochází z ekologického zemědělství a jsou obchodovány dle pravidel Fair Trade.
Originální kreslené obaly výtvarníka Andrease H. Gratze.