O Nešustíme

Uznáváme vymoženosti 21. století. Jak se říká, pokrok nezastavíš a je fascinující, co věda současnosti dokáže a jak nám technologie ulehčují každodenní žití. Ani naše domácnost není zcela zero waste. Myslíme si ale, že pohodlnost, na kterou jsme si zvykli v uplynulých letech, už překročila zdravou míru udržitelnosti planety pro budoucí generace a že si vybírá velkou daň na našem životním prostředí. A zdůrazňujeme to označení našem. Jedná se totiž o prostředí, ve kterém žijeme tady a teď a je fér, aby bylo k životu i pro generace našich dětí a děti našich dětí atd. atd. Máme velké štěstí, že žijeme v současné době ať už si každý stěžujeme na co chceme. Nelíbí se nám smýšlení ,,po nás ať přijde potopa".  Zástáváme názor, že prostřednictvím malých ústupků,  které mnohdy vůbec nebolí a nijak nás neomezují,  můžeme být naší planetě užiteční a ulevit jí. Jde jen o to přemýšlet nad dostupnými alternativami. Nejsme striktní odpůrci plastu. Plast je výborný a užitečný materiál, ale to pouze za předpokladu, že ho budeme užívat v rozumném množství. Našim přáním je, aby se postupně dál šířilo smýšlení šetrnosti a počet ,,každodenních vítězů se tak zvyšoval".

Na našem eshopu Nešustíme najdete spektrum zboží, které nám přišlo užitečné a šetrné. Pokud jsme se rozhodli užít plast, tak jen za předpokladu, že bude sloužit zákazníkovi opakovaně. Smyslem našich produktů je chovat se ekologicky a udržitelně, eliminovat používání jednorázových plastů a uvažovat nad produkcí odpadu jako takovou. I co se týče provozu našeho eshopu se snažíme tímto smýšlením řídit. Faktury pokud není přání zákazníka jiné, posíláme elektronicky. Co se týče obalového materiálu, využíváme již použité krabice. Totéž platí o výplňovém materiálu.

 

 

nesnidalovi-7

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení