Dishmatic násada s kartáčkem EcoForce

 Tento chytrý multifunkční kartáč na nádobí od firmy Dishmatic je skvělým pomocníkem u vašeho dřezu. Pomocník je vyroben z více než 50% recyklovaných materiálů. Násada se může naplnit jakýmkoliv prostředkem na mytí nádobí. Ten je při používání automaticky přiváděn v potřebném množství do kartáčku. Nádobí tak myjete pohodlně a ještě při tom pamatujete na přírodu. Kartáček je vyměnitelný, náhradní hlavice je možné dokoupit jako doplňek.  A nejen to - místo katáčku můžete na násadu Dishmatic nasadit také houbičku a nebo drátěnku.

 

  • Multifunkční výrobek s možností výměny různých hlavic
  • S plnitelnou násadou jakýmkoliv mycím prostředkem
  • Vyrobeno minimálně z 50% recyklovaného plastu

Dishmatic je vyroben z více než 50% recyklovaných materiálů. Násada se může naplnit jakýmkoliv prostředkem na mytí nádobí. Ten je při používání automaticky přiváděn v potřebném množství do houbičky, nebo kartáčku. Nádobí tak myjete snadno, rychle a pohodlně.

Chytré multifunkční řešení pro každou kuchyň. Nyní s houbičkou navíc zdarma. Dishmatic je vyroben z více než 50% recyklovaných materiálů. Násada se naplní jakýmkoliv prostředkem na mytí nádobí. Ten je při používání automaticky přiváděn v potřebném množství do kartáčku, která je součástí výrobku. Nádobí tam myjete snadno, rychle a pohodlně.

Ideální pro odstranění zaschlých zbytků na nádobí při ručním mytí včetně připálenin. Chytře tvarované štětiny jsou pevné a odolné a umožňují čistění i špatně přístupných míst nádobí.

Kartáček je vyměnitelný. A nejen to - místo katáčku můžete na násadu Dishmatic nasadit také houbičku a nebo drátěnku. Vše lze zakoupit také jako doplňky.

69 Kč

Bližší informace:

  • Násada s vyměnitelným kartáčkem na mytí nádobí
  • Z více než 50% recyklovaných materiálů
  • Rozměry násady s kartáčkem cca 23 x 4 cm
  • Obal z recyklovaného papíru
Kód Kód: 410
Jméno značky: Dishmatic
Kategorie: Kuchyň
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: