Bento Go Box na svačinu Rectangle Lemon

Neohodnoceno

Připravujete si denně oběd i svačiny do práce s sebou? Nebo možná vaše děti odcházejí do školy s pečlivě nachystanými svačinkami. A do čeho pokrmy ukládáte? Igelitových pytlíků? Plastových nádob? Díky podobně nevhodným obalům se pak trošku vytrácí počáteční kouzlo vaší píle a kulinářského umění. My vám ale nabízíme alternativu, jak bodovat na všech frontách a to jak co se týče ovací vašich chuťových pohárků, tak i strávníků, pro které to připravujete. Vyzkoušejte obaly na jídlo od značky Ekobo.

Výrobky EKOBO jsou šetrnější alternativa plastu vyrobené ze zbytků bambusu. Tyto zbytky vznikají při výrobě párátek a 100% nezávadného A5 melaminu. Neobsahují BPA, PVC, ftaláty, olovo, kadmium ani rtuť. Splňují všechny normy pro styk s potravinami - FDA, LFGB a REACH. Ekobo propojují moderní estetiku a lokální řemeslníky, aby udrželi místní řemeslné komunity a zároveň propagovali bambus jako materiál, který je šetrný a prospěšný nejen ekologicky, ale i sociálně

Jen upozorňujeme na to, že box nemá silikonové těsnění, není tedy vhodný na tekuté věci jako jsou polévky apod.

599 Kč

 

Bližší informace:

  • Barva: žlutá
  • Rozměry: 19 x 14 x 6,5 cm
  • Lze mýt v myčce, ale pro delší životnost doporučujeme ruční mytí. Nepoužívejte v mikrovlnné troubě

 

Kód Kód: 326
Jméno značky: Ekobo
Kategorie: Nádoby a obaly na jídlo
Záruka: 2 roky

Vyzkoušejte obaly na jídlo od značky Ekobo. Výrobky EKOBO jsou šetrnější alternativa plastu vyrobené ze zbytků bambusu. Tyto zbytky vznikají při výrobě párátek a 100% nezávadného A5 melaminu. Neobsahují BPA, PVC, ftaláty, olovo, kadmium ani rtuť. Splňují všechny normy pro styk s potravinami - FDA, LFGB a REACH. Ekobo propojují moderní estetiku a lokální řemeslníky, aby udrželi místní řemeslné komunity a zároveň propagovali bambus jako materiál, který je šetrný a prospěšný nejen ekologicky, ale i sociálně. Jen upozorňujeme na to, že box nemá silikonové těsnění, není tedy vhodný na tekuté věci jako jsou polévky apod.