Difuzér Paddywax Eco Green VERBENA & LEMONGRASS

Neohodnoceno

Aroma difuzéry od Paddywax představují kombinaci příjemného způsobu provonění vašeho interiéru a hezkého doplňku. Nádoba na náplň je ze zrecyklovaného skla. Paddywax klade důraz na ruční výrobu s pečlovým důrazem na detail.  Jejich vůně obsahují éterické oleje a rostlinné výtažky z květů, bylin, listů a kořenů - jsou sofistikované a zdůrazňují kouzlo přírody.

1 070 Kč

Svěží bylinková vůně s citrusovým nádechem. Aroma difuzér obsahuje náplň, která se pomocí vložených tyčinek postupně odpařuje do vzduchu.Tento aroma difuzér se dodává včetně náplně. Otevřete uzávěr aroma difuzéru a nalijte do něj náplň. Vůně se z aroma difuzéru uvolňuje postupně pomocí vložených tyčinek. Čím větší počet tyčinek do nádobky ponoříte, tím silněji bude vonná esence cítit v místnosti. Intenzitu vůně ve vašem interiéru také můžete zvýšit občasným otáčením namočených tyčinek.

Objem: 118ml.

Vůně: VERBENA & LEMONGRASS

Životnost: 3 měsíce a více

Kód Kód: 1361
Jméno značky: Paddywax
Kategorie: Přírodní svíčky a vůně
Položka byla vyprodána…

Aroma difuzéry a svíčky od Paddywax představují kombinaci příjemného způsobu provonění vašeho interiéru a hezkého doplňku. Nádoba na náplň je ze zrecyklovaného skla. Paddywax klade důraz na ruční výrobu s pečlivým důrazem na detail.  Jejich vůně obsahují éterické oleje a rostlinné výtažky z květů, bylin, listů a kořenů - jsou sofistikované a zdůrazňují kouzlo přírody.