Forrest & Love Esenciální olej Selo náhradní náplň

Neohodnoceno

Stres a rychlý životní styl dominuje dnešní době. Postavte před ně stopku a ponořte se do tajů přírodní aromaterapie. Načerpejte energii, osvoboďte mysl a zregenerujte tělo polštářky Forrest & Love. Jsou ručně vyráběné, šité přírodní vlákninou, barvené bez obsahu těžkých kovů (AZO free) a plněné bylinkami, sušenými květy, kořením a přírodními éterickými oleji. Všechny obaly jsou biologicky rozložitelné. Provoňte si domov, kancelář nebo auto a zároveň budete mít hezkou dekoraci.

175 Kč

Obnovte vůni ve svém aromaterapeutickém polštářku SELO. Po 2 měsících od rozbalení ochranné fólie opatrně sundejte obleček polštářku a rovnoměrně nakapejte esenciální olej na polštář. Po vsáknutí oleje vraťte potah zpět na polštářek a dílo máte hotové, připravené k dalšímu provonění místnosti.

Balení obsahuje 2ks

Objem náplně: 2x 2ml

 

 

 
 
Kód Kód: 1376
Jméno značky: Forrest and Love
Kategorie: Přírodní svíčky a vůně
Hmotnost: 0.01 kg

Polštářky Forrest & Love. Jsou ručně vyráběné, šité přírodní vlákninou, barvené bez obsahu těžkých kovů (AZO free) a plněné bylinkami, sušenými květy, kořením a přírodními éterickými oleji. Všechny obaly jsou biologicky rozložitelné.