Svíčka Kobo Starry sky

Každý domov je originální a atmosféru v něm dotváří mimo jiné vůně, které na nás působí. Vytvořte si svíčkou doma svůj příběh, příjemný zážitek, uvolnění, prostě co chcete... Není ale svíčka jako svíčka. Vybíráme pro vás jen ty Stopro přírodní,.provoněné esenciálními oleji a bez umělých přísad, barviv a parafínu, které nejsou zátěží pro vaše dýchací cesty. Zároveň se snažíme, aby obaly byly zrecyklované nebo recyklovatelné. Většina je připravena k dalšímu využití. A na závěr je potřeba dodat, že naše svíčky jsou prostě pěkný a k tomu všemu výše zmíněnému jsou ještě designovým doplňkem.

590 Kč

Zelené listy, yuzu, jasmín.

Délka hoření: 60+

Váha: 360g

Vosk: 100% sójový vosk

Základatelem značky KOBO je Junko Kobori, původem z Japonska. Se svým manželem projeli celý svět a nafotili mnoho cestovatelských fotografií. Pro vybavení dojmu z procestovaných míst jim ale nestačil pouze pohled na fotografie, chtěli si vybavit dojmy a zážitky i prostřednictvím vůní. A to byl ten podnět proč se začali věnovat konceptu KOBO. Svíčky od značky KOBO jsou vyrobeny ze sojových bobů, které jsou vypěstované s ohledem na ekologii a udržitelnost. Ke kvalitě a čistotě vůně využívají bavlněné knoty bezpečné životnímu prostředí. Ze 100% sojového vosku, z ekologicky šetrných materiálů neobsahující přísady, barviva, ftaláty ani ropné produkty na bázi oleje. Každá svíčka je ručně odlitá. Svíčky jsou netoxické, biologicky odbouratelné, bezpečné pro děti i domácí zvířata.

,,Svíčkaři“ KOBO doporučují vždy nechat hořet svíčku alespoň po dobu dvou hodin. Zajistíte tak její optimální kvalitu. Svíčka vytvoří za tuto dobu potřebnou, rovnoměrnou ,,kaluž“ vosku. Na krátkodobé zapalování svíček totiž vosk reaguje tunelovacím efektem. Mezi další rady jak udržet svíčce dlouhověkost je občasné seříznutí knotu.

Kód Kód: 1294
Jméno značky: Kobo
Kategorie: Přírodní svíčky a vůně
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Základatelem značky KOBO je Junko Kobori, původem z Japonska. Se svým manželem projeli celý svět. Pro vybavení dojmu z procestovaných míst jim ale nestačil pouze pohled na fotografie, chtěli si vybavit dojmy a zážitky i prostřednictvím vůní. A to byl ten podnět proč se začali věnovat konceptu KOBO. Svíčky od značky KOBO jsou vyrobeny ze sojových bobů, které jsou vypěstované s ohledem na ekologii a udržitelnost. Ke kvalitě a čistotě vůně využívají bavlněné knoty bezpečné životnímu prostředí. Ze 100% sojového vosku, z ekologicky šetrných materiálů neobsahující přísady, barviva, ftaláty ani ropné produkty na bázi oleje. Každá svíčka je ručně odlitá. Svíčky jsou netoxické, biologicky odbouratelné, bezpečné pro děti i domácí zvířata.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení