EQUA Elephant (400 ml)

Vždycky jsem si myslela, že my dospěláci vychováváme své děti a oni od nás vše okoukávají a učí se. Má osobní zkušenost je ale trošku jiná, mnoho se učíme i my od nich a to úplně klidně i od těch nejmeších. I pitný režim nejraději doplňují z láhví, na kterých mají nějakého svého kresleného kámoše a z jiné jim to prostě už nedělá takovou radost. A dělají to správně, tak to má být. To my dospěláci už jsme trošku pokažení a nedělá nám problém kupovat si PET láhve na jedno použití.

PET láhve pomalu, ale jistě moří naší planetu. Uvědomme si, za jakou dobu vypijeme obsah PET láhve, co vše se podílelo na její výrobě a jak dlouho tu s náma ještě bude po tom co splnila svůj účel. Věděli jste, že taková PET láhev se rozloží za 450 let? Pojďme udělat společnými silami změnu. Equa myslí i na ty nejmenší.  Dětské láhve neobsahují toxické sloučeniny Bisfenol A (BPA) a jsou určené pro dlouhodobé užívání. Přestože dětské láhve z důvod nižší hmotnosti nejsou ze skla, využíváme je opakovaně, nejedná se o jednorázový produkt a je skvělé. Ušetříte tedy nejen přírodu, ale i nemalé prostředky.

Láhev je vyrobena z Eastman Tritan amorfního kopolyesteru, který je odvozen z rostlinných zdrojů a nese BPA certifikát. Láhev je možné umývat v myčce. Ideální jak pro studené nápoje, tak na horké tekutiny až do 100 °C.

 

 

289 Kč

Bližší informace:

  • můžete ji použít pro studené i teplé nápoje
  • je určena pro dlouhodobé užívání
  • je možné ji umývat v myčce
  • objem 400ml
  • rozměr 18x6cm
  • váha 69g
  • neobsahují toxické sloučeniny Bisfenol A (BPA)
  • vyrobená z Eastman Tritan amorfního kopolyesteru, který je odvozen z rostlinných zdrojů a nese BPA certifikát.

 

Kód Kód: 159
Jméno značky: Equa
Kategorie: Zdravé láhve a pecka hrnky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Equa myslí udržitelně a nabízí designové láhve, do kterých si budete dělat své nápoje rádi pořád dokola a nenapadne vás si kupovat ty jednorázové. Equa láhve neobsahují toxické sloučeniny Bisfenol A (BPA) a jsou určené pro dlouhodobé užívání. Přestože láhve z důvodu nižší hmotnosti nejsou ze skla, využíváme je opakovaně, nejedná se o jednorázový produkt. Ušetříte tedy nejen přírodu, ale i nemalé prostředky.

Láhev je vyrobena z Eastman Tritan amorfního kopolyesteru, který je odvozen z rostlinných zdrojů a nese BPA certifikát. Láhev je možné umývat v myčce. Ideální jak pro studené nápoje, tak na horké tekutiny až do 100 °C. Díky velkému otvoru do ní můžete přidat led či nakrájené ovoce dle chuti.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení