EQUA Mismatch Chocolate Night 750 ml s plstěným obalem

Neohodnoceno

Nápoje uchované ve skle jsou prostě lepší a chutnější. Sklo nemá tu vlastnost chuť nápoje měnit. Neuvolňuje žádné zdraví škodlivé látky, je hygienické a ekologické. Jednorázové PET láhve pomalu, ale jistě moří naší planetu. Za jakou dobu vypijeme obsah PET láhve? Co vše se podílelo na její výrobě a jak dlouho tu s náma ještě bude po tom co splnila svůj účel? Věděli jste, že taková PET láhev se rozloží za 450 let?

Pojďme udělat změnu. Skleněnou láhev využíváme opakovaně, nejedná se o jednorázový produkt a je skvělé, že kohoutková voda v ČR je velmi dobrá. Ušetříte tedy nejen přírodu, ale i nemalé prostředky. Mnohdy uživatelé PET láhví argumentují tím, že skleněné láhve jsou těžké. Převážná většina těchto láhví stejně jako právě láhve Equa jsou vyrobené z borosilikátového skla. Mezi jeho vlastnosti patří nízká váha, bytelnost a vydrží i vysoké teploty. V ceně je také pouzdro z umělé kůže s kovovým poutkem.

 Láhev Mismatch kvalitního borosilikátového skla. Sklo je plně přírodní materiál, zdraví a přírodě neškodný a 100% recyklovatelný.

599 Kč

Bližší informace:

Značka: Equa

Barva: tmavě šedá

Materiál: tělo: borosilikátové sklo

Objem: 750ml

Váha: 390g

Rozměr: 75 x 260 x 70 mm

Země původu: EU

Víčko nedoporučujeme mýt v myčce.

Součástí balení je i obal z umělé kůže.

 

Proč si koupit láhev EQUA?

  • můžete ji použít pro studené i teplé nápoje
  • je určena pro dlouhodobé užívání
  • je možné ji umývat v myčce
  • neobsahuje toxické sloučeniny
Kód Kód: 842
Jméno značky: Equa
Kategorie: Zdravé láhve a pecka hrnky
Záruka: 2 roky