Láhev Equa Active Berry 550 ml

Nápoje uchované ve skle jsou prostě lepší a chutnější. Sklo nemá tu vlastnost chuť nápoje měnit. Neuvolňuje žádné zdraví škodlivé látky, je hygienické a ekologické. Jednorázové PET láhve pomalu, ale jistě moří naší planetu. Za jakou dobu vypijeme obsah PET láhve? Co vše se podílelo na její výrobě a jak dlouho tu s náma ještě bude po tom co splnila svůj účel? Věděli jste, že taková PET láhev se rozloží za 450 let?

Pojďme udělat změnu. Skleněnou láhev využíváme opakovaně, nejedná se o jednorázový produkt a je skvělé, že kohoutková voda v ČR je velmi dobrá. Ušetříte tedy nejen přírodu, ale i nemalé prostředky. Mnohdy uživatelé PET láhví argumentují tím, že skleněné láhve jsou těžké. Převážná většina těchto láhví stejně jako právě láhve Equa jsou vyrobené z borosilikátového skla. Mezi jeho vlastnosti patří nízká váha, bytelnost a vydrží i vysoké teploty.

 Láhev Active Berry je vyráběna z kvalitního borosilikátového skla. Sklo je plně přírodní materiál, zdraví a přírodě neškodný a 100% recyklovatelný.

489 Kč

Bližší informace:

Značka: Equa

Barva: růžová

Objem: 550ml

Váha: 380g

Rozměr: 77 mm (průměr) x 236 mm (výška)

Materiál: Borosilikátové sklo, silikon, nerezová ocel.

Láhev lze umývat v myčce, ale nedoporučujeme tam dávat spolu s nerezovým víčkem.

Země původu: EU

 

Proč láhev Equa?

můžete ji použít pro studené i teplé nápoje

je určena pro dlouhodobé užívání

je možné ji umývat v myčce

neobsahuje toxické sloučeniny

 

Kód Kód: 840
Jméno značky: Equa
Kategorie: Zdravé láhve a pecka hrnky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Equa myslí udržitelně a nabízí designové láhve, do kterých si budete dělat své nápoje rádi pořád dokola a nenapadne vás si kupovat ty jednorázové. Equa láhve neobsahují toxické sloučeniny Bisfenol A (BPA) a jsou určené pro dlouhodobé užívání. Přestože láhve z důvodu nižší hmotnosti nejsou ze skla, využíváme je opakovaně, nejedná se o jednorázový produkt. Ušetříte tedy nejen přírodu, ale i nemalé prostředky.

Láhev je vyrobena z Eastman Tritan amorfního kopolyesteru, který je odvozen z rostlinných zdrojů a nese BPA certifikát. Láhev je možné umývat v myčce. Ideální jak pro studené nápoje, tak na horké tekutiny až do 100 °C. Díky velkému otvoru do ní můžete přidat led či nakrájené ovoce dle chuti.