Láhev Equa Basic Pink Blush 680 ml

Neohodnoceno

Nápoje uchované ve skle jsou prostě lepší a chutnější. Sklo nemá tu vlastnost chuť nápoje měnit. Neuvolňuje žádné zdraví škodlivé látky, je hygienické a ekologické. Jednorázové PET láhve pomalu, ale jistě moří naší planetu. Za jakou dobu vypijeme obsah PET láhve? Co vše se podílelo na její výrobě a jak dlouho tu s náma ještě bude po tom co splnila svůj účel? Věděli jste, že taková PET láhev se rozloží za 450 let?

Pojďme udělat změnu. Skleněnou láhev využíváme opakovaně, nejedná se o jednorázový produkt a je skvělé, že kohoutková voda v ČR je velmi dobrá. Ušetříte tedy nejen přírodu, ale i nemalé prostředky. Mnohdy uživatelé PET láhví argumentují tím, že skleněné láhve jsou těžké. Převážná většina těchto láhví stejně jako právě láhve Equa jsou vyrobené z borosilikátového skla. Mezi jeho vlastnosti patří nízká váha, bytelnost a vydrží i vysoké teploty.

 Láhve z řady EQUA Basic mají objem 680 ml. Jsou vyrobeny z kvalitní nerezové oceli a dvojitá izolace stěny udržuje tekutinu studenou po dobu 24 hodin a horkou po dobu 12 hodin. Hrdlo má takovou velikost, aby bylo možné dovnitř hodit kostky ledu.

 

 

 

1 089 Kč

Bližší informace:

Objem: 680 ml

Váha: 390 g

Materiál: nerezová ocel

100 % těsní

nápoj udrží 12 hod horký/24 studený

 

Proč láhev Equa?

můžete ji použít pro studené i teplé nápoje

je určena pro dlouhodobé užívání

je možné ji umývat v myčce

neobsahuje toxické sloučeniny

Kód Kód: 161
Jméno značky: Equa
Kategorie: Zdravé láhve a pecka hrnky
Záruka: 2 roky

Equa myslí udržitelně a nabízí designové láhve, do kterých si budete dělat své nápoje rádi pořád dokola a nenapadne vás si kupovat ty jednorázové. Equa láhve neobsahují toxické sloučeniny Bisfenol A (BPA) a jsou určené pro dlouhodobé užívání. Přestože láhve z důvodu nižší hmotnosti nejsou ze skla, využíváme je opakovaně, nejedná se o jednorázový produkt. Ušetříte tedy nejen přírodu, ale i nemalé prostředky.

Láhev je vyrobena z Eastman Tritan amorfního kopolyesteru, který je odvozen z rostlinných zdrojů a nese BPA certifikát. Láhev je možné umývat v myčce. Ideální jak pro studené nápoje, tak na horké tekutiny až do 100 °C. Díky velkému otvoru do ní můžete přidat led či nakrájené ovoce dle chuti.